Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Początki leczenia i pare pytań...

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Początki leczenia i pare pytań...

Postprzez Bartj 6 lut 2019, o 11:35

Czesc,

Temat dla mnie bardzo świeży bo łuszczycę zdiagnozowano u mnie 2 tyg temu... jednak nie chce popełniać błędów w leczeniu i chce dowiedzieć się jak najwiecej o tej chorobie. Siedzę i czytam fora, artykuły itp żeby zyskać wiedzę.

Jako, ze jestem z Lublina trafiłem na ponoć dobrego specjalistę - dr Borzeckiego.
Zmiany mam póki co na głowie i jedna na plecach - zapisał mi maść robiona (coś na bazie siarki) i Daivobet żel i belosalic płyn. Leki kupiłem ale poczytałem, ze te dwa zawierają steryd wiec póki co smaruje tylko maścią robiona - ona ściąga łuskę ale poza tym niewiele się zmienia.

Boje się zaczynać od sterydów - zacząłem od razu stosować dietę - nie jem czerwonego mięsa, słodyczy, nie pije alkoholu (a jestem fanem whisky:( ) itp itd.
Ogolnie ryby, warzywa, owoce, razowe pieczywo. Kupiłem tran i biorę codziennie. Tak od 2 tygodni.

Nie wiem jak to się rozwinie i póki co trochę nie wiem co robić - czy brać te dwa leki, czy szukać bardziej naturalnych rozwiązań. Jako, ze mam tylko prysznic nie skorzystam z kąpieli z solą morska, zamowilem tylko mydło aleppo i stosuje szampon z dziegciu.

Czy Wy - doświadczeni na polu walki z ta choroba - macie jakieś sugestie? Czy sięgnąć po leki czy próbować narazie obserwować i stosować bardziej naturalne rozwiązania?

Nie ukrywam, ze stresuje mnie świadomość posiadania tej choroby bo jej rozwój
w widoczne miejsca nie pozwoliłaby robić mi tego czym się zajmuje zawodowo...

Dziękuje za każda sugestie i trzymam kciuki za Was wszystkich w walce z tym cholerstwem!
Bartj
Świeżak

Reklama

Re: Początki leczenia i pare pytań...

Postprzez Paweł 7 lut 2019, o 08:42

Dwa tygodnie te preparaty mógłbyś stosować. Sterydów nie wolno stosować długoterminowo. A możliwe, że zeszłoby Ci po tym. Ale nie jest to gwarantem. Bo jeszcze nie wiesz, jak Twoja skóra zareaguje.
Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Moje leczenie