W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 mondry
#21583
Siemka, czy zmiany ktore przybraly kolor bialy po leczeniu cygnolina moga przybrac kolor rozowy ? Tak jakby skora bez barwnika ?
 mondry
#21612
Mam jeszcze jedno pytanko. Otoz niedawno w akademii medycznej w gdansku pobieglem do kolezanek ktore tam studiuja i z pomoca kilku lekarzy stwierdzili ze moja luszczyca ma charakter typowo wysiewny na calym ciele i najpradopodobniej jest to skutkiem jakies infekcji. Mialem drozdzaki ale to musze wyeliminowac gdyz skonczylem kuracje tabletkami. Natomiast moja bezgraniczna glupota pozwolila olac mi jeden szczegol. Czasami co zaczelo sie nasilac ostatnimi czasy starsznie swedzi mnie najczesciej w nocy lewe wewnetrzne ucho. Moj lekarz rodzinny kazal mi to zignorowac a ja sie zgodzil (lol) i tak sobie z tym do tej pory siedze. Myslicie ze to to ? W sumie jakby nie patrzec teraz sobie przypomnialem ze jakis rok temu kiedy mialem angine mial kilka wysiewow ale wtedy jeszcze nie wiedzialem co to jest dokladnie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
 szater
#21616
łuszczyca i w kanałach słuchowych jest wiec nie ma co drapac tylko trzeba leczyc,zdiagnozowac u SPECJALISTY a nie studentów :P
Zauważ że ucho,nos,zatoki i gardło są to narzady ze soba powiązane,jezeli siedzi gdzies paciorkowiec to sieje na wszystko.Koniecznie do lekarza....
Awatar użytkownika
 henia
#21622
mondry pisze:[...] Czasami co zaczelo sie nasilac ostatnimi czasy starsznie swedzi mnie najczesciej w nocy lewe wewnetrzne ucho. Moj lekarz rodzinny kazal mi to zignorowac a ja sie zgodzil (lol) i tak sobie z tym do tej pory siedze. Myslicie ze to to ?[...]
Może być TO, ale też swędzenia wewnętrzne uszu, może być symptomem nadciśnienia tętniczego krwi np..
Badanie laryngologiczne bym proponowała - będzie jasność.