Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 4 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 3 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości

Pech?

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Pech?

Postprzez Zmeczony 1 maja 2017, o 11:06

Cześć witam wszystkich, mam nadzieję że wszystko u was dobrze. Pytanie do was, w teorii nikt u mnie w rodzinie nie miał łuszczycy, nie zdiagnozowanej, histori leczenia nie jestem w stanie sprawdzić tak jak historii choroby rodziny. Zaczęło się to dawno dawno temu mam 29 lat niedługo, bóle stawów odkąd sięgam pamięcią. Od 6 lat zaczęło się z trzema planami, jedna między udem a klejnotami, druga całkiem z tyłu okolice odbytu, i pomiędzy odbytem a klejnotami, trzy plamy tam plus pepek od dwóch lat, od tych lat słyszałem że to może grzyb, że to egzema, potem ze może łuszczyca, zmieniłem kraj na uk, z nadzieją że są tu dobrzy lekarze, ale nic. Miałem ogromną ilość maści nic nie działało tak tak aplikowalem według zaleceń, rany/zmiany i tak się nie zmienily. Do tego doszły zmiany na paznokciach, po 3-4 na kończyne, grube ciężkie do obcinania. Miałem duży niedobór Wit d, uzupełniony tab po1000u. Szczerze nie wiem co mogę zrobić... poprosić o rady?

I czy naprawdę to możliwe żeby mieć takiego pecha? Żeby paznokcie stawy i skóra były atakowane jednocześnie?

Obrazek
Obrazek
Zmeczony
Świeżak

Reklama

Re: Pech?

Postprzez antonia 3 maja 2017, o 09:59

Zmeczony napisał(a):I czy naprawdę to możliwe żeby mieć takiego pecha? Żeby paznokcie stawy i skóra były atakowane jednocześnie?

To nic nowego. Spróbuj diety bezglutenowej, najlepiej jak najmniej potraw mącznych i chleba, i poobserwuj ok. 6 tygodni czy łuszczyca łagodnieje.
Przyczyną Twojego pecha może być szok polekowy lub silne przeżycia, czy było coś takiego?
U Ciebie łuszczyca usadowiła się w bardzo wrażliwych miejscach, spróbuj przemywać je wodą z chlorkiem magnezu ( 1 łyżeczkę na szklankę) lub wodą utlenioną i potem leciutko wetrzeć maść chińską Yiganerjing 2x dziennie.
Witaminy D3 bierzesz stanowczo za mało, spróbuj brać 20,000 dziennie do tego koniecznie K2 MK-7 400-600 mcg, wit A, + komplet minerałów.
Poza tym dobrze by było gdybyś popijał świeże, ekologiczne zioła ( sit rozpierzchły, przytulia, siedmiopalecznik) w formie herbatek, jeśli masz taką możliwość, oraz robić sobie okłady ze świeżych, pogniecionych liści wrotycza.
To jest bezpieczne i skuteczne leczenie, ale nie zadziała jeśli równocześnie będziesz sie leczył sterydami.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez Zmeczony 3 maja 2017, o 12:17

Dziękuje za odpowiedź, więc tak sterydy miałem brać przez tydzień, później przerwa 1-2 tyg, i znów, po przerwie użyłem dwa razy, odstawiłem w tej chwili całkowicie.

Będzie to trzeci dzień ( w tej serii, zmieniają się leki i wit, tak dalej od kilku lat) , biorę Tran 500mg, wit D ostatnio skończyłem 1000u, a po badaniach nie było już niedoboru, więc staram się to trzymać wraz z A2000 i D3 400 w miękkich kapsułkach, do tego magnez +B6. nigdy nie miałem większych problemów z wit K, jem dużo rzeczy które ją mają. póki co ziaja i inne tego typu kremy do kapieli, ew mydla antybakteryjne. O tej maści nie słyszałem, a mam Chiński sklep 15 min od domu właśnie z lekami, i ziołami. Muszę też popatrzeć za minerałami, i jakieś faktycznie zioła do picia.
Zmeczony
Świeżak

Postprzez antonia 3 maja 2017, o 13:35

Nie piszesz konkretnie jaki poziom witaminy D3 masz obecnie, co to znaczy nie masz niedoboru?
Przy przyjmowaniu wit. D3 obowiązkiem jest przyjmować K2 w postaci MK-7 i wit. A., bez względu na to czy masz problemy czy nie.
Tej maści chińskiej również nie kupisz gdzieś w sklepie, możesz ją jedynie zamówić przez Aliekspress lub ebay. Może ktoś z forum może wspomóc odsprzedając tubkę ze swojego zapasu.
Innej maści niż Yiganerjing stanowczo nie polecam, poczytaj wątek o Yiganerjing
leczenie-niekonwencjonalne/yiganerjing-chinska-masc-na-bazie-ziol-t3159.html
W moim przekonaniu sterydy jedynie pogorszyły stan Twojej skóry, po nieodpowiednim leczeniu sterydami trudno jest zaleczyć zmiany w krótkim czasie, ale cierpliwość i systematyczność skutkuje w końcu dobrymi efektami.
Nie pije się jakichś tam ziół, zioła to też silne leki i używa się te konkretne, które działają na konkretne schorzenia i według receptury, bo lekceważąc te wskazania można sobie nieświadomie zaszkodzić.
Teraz o magnezie, najkorzystniej jest dodawać do kąpieli, bo najlepsze wchłanianie jest przez skórę. W kapsułkach przez jelita wchłania się znikomy procent z tego co reklamują, niewystarczający do dziennego uzupełnienia braków. Mycie zmian skórnych wodą z dodatkiem magnezu przed aplikacją leku dezynfekuje skórę i wspomaga wchłanianie się leku.
antonia
Doradca

Postprzez Zmeczony 3 maja 2017, o 13:43

Miałem badania około dwa miesiące temu i pół roku temu. Po pierwszych wyszedł niedobór, niestety wyniki są u lekarza nie są wydawane pacjentowi, więc konkretnej liczby nie znam. Ale powiedziano mi że jest już w normie...

W Londynie raczej nie ma problemu z dostaniem tej maści dam znać dziś lub jutro czy tam była, ew zamówię jak polecasz z ebaya.

Źle się wyraziłem, spróboje określone przez ciebie zioła.

Dlatego zaznaczyłem że to kapsułki a nie tabletki. Wydaje mi się, że całkiem dobre się przyswajają, i szybko uwalniają. Nie odczuwam skutków niedoboru akurat tego elementu, albo takie mam wrażenie.
Zmeczony
Świeżak

Postprzez antonia 3 maja 2017, o 19:14

Zmeczony napisał(a):Miałem badania około dwa miesiące temu i pół roku temu. Po pierwszych wyszedł niedobór, niestety wyniki są u lekarza nie są wydawane pacjentowi, więc konkretnej liczby nie znam. Ale powiedziano mi że jest już w normie...

Czyli, wszystko jest w normie, a łuszczyca jest wynikiem pecha :zipit:
antonia
Doradca

Postprzez Zmeczony 6 maja 2017, o 13:40

No więc faktycznie w chińczyku nie było, zamówiłem u dwóch różnych sprzedawców, maść pomarańczowa, i takie uczucie chłodzenia na ranach , całkiem przyjemne, dużo maści się nakłada? z góry założyłem że nie skoro pudełko jest takie małe, więc po trochu wmasowałem, dwa razy dziennie będę używać, zobaczymy.
Pozdrawiam
Zmeczony
Świeżak

Postprzez szater 6 maja 2017, o 19:16

Paznokcie i stawy to własnie typowy przykład,powiedziałabym nawet ze książkowy...ŁZS-Łuszczycowego ZApalenia Stawów.Na paznokcie nic ci nie pomoze,mozna wszystkiego próbowac ale nie słyszałam aby ktokolwiek sobie z tym poradził :notguilty:

Nie masz pecha..po prostu zachorowałes na łuszczycę,czasem wyniki sa dobre,nie ma niedoborów i stanów zapalnych a wykwity skórne sa :P
szater
Doradca

• Reklama

Powrót do Moje leczenie