Menu użytkownika

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (59) było 22 sie 2014, o 07:44

Użytkownicy przeglądający ten dział: camisado i 1 gość

MOJE LECZENIE

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

MOJE LECZENIE

Postprzez Golinda19 25 sty 2013, o 09:34

Witam po przerwie :)jestem w trakcie leczenia owłosionej skóry głowy jak i plamek na tułowiu i klatce piersiowej. Nie będe się tutaj rozwodzić czym się leczę, bo nie ma co ukrywać iż mój stan był zaniedbany (mam średnie stadium łuszczycy jesli chodzi o głowę)więc mój dermatolog przepisał mi płyn sterydowy a na ciało także steryd. Oprócz tego do łykania witaminę A, kwas foliowy i cos jeszcze na odczulenie (nie pamietam nazwy)orz gelacet i robioną maść jako podstawę leczenia łuszczycy we włosach.Obecnie wypijam tylko gelacet (suplement diety na wzmocnienie paznokci i wlosów) a reszte stosuje zgodnie z zaleceniami lekarza.Moi drodzy różnie bywa aczkolwiek komus trzeba zaufac i ja postawiłam na tego dermatologa, póki co nie jest źle. Mnie czasami brakuje systematyczności i samodyscypliny w działaniu :blush: Jednak chciałam się z Wami podzielić opinią o kremie KAILAS m.in. na łuszczyce (ja próbowłam na ciele).Kosztuje od 15 do chyba 30 zł w zależności od opakowania, niestety nie są to duże tubki. To ziołowy krem, ale mnie wspomaga więc sądzę, że warto spróbować. Stosuję go dopiero parę dni a plamki na ciele mocno wybledły, zobaczę czy całkiem znikną ;) może akurat sie uda, pozdrowionka dla wszystkich!
Golinda19
Świeżak

Reklama

Re: MOJE LECZENIE

Postprzez antonia 25 sty 2013, o 15:06

Golinda19 napisał(a):) mój dermatolog przepisał mi płyn sterydowy a na ciało także steryd. Oprócz tego do łykania witaminę A, kwas foliowy i cos jeszcze na odczulenie (nie pamietam nazwy)orz gelacet i robioną maść jako podstawę leczenia łuszczycy we włosach.Obecnie wypijam tylko gelacet (suplement diety na wzmocnienie paznokci i wlosów) a reszte stosuje zgodnie z zaleceniami lekarza.Moi drodzy różnie bywa aczkolwiek komus trzeba zaufac i ja postawiłam na tego dermatologa, póki co nie jest źle

...."Jednak chciałam się z Wami podzielić opinią o kremie KAILAS m.in. na łuszczyce (ja próbowłam na ciele).Kosztuje od 15 do chyba 30 zł w zależności od opakowania, niestety nie są to duże tubki. To ziołowy krem, ale mnie wspomaga więc sądzę, że warto spróbować. Stosuję go dopiero parę dni a plamki na ciele mocno wybledły, zobaczę czy całkiem znikną"...

Stosujesz jednocześnie krem ziołowy i sterydy i wiesz, że to krem Ci pomaga?
buziaczki
Antonia
antonia
Aktywista

• Reklama
Aukcje

Powrót do Moje leczenie