Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość

Mój problem.

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Re: Mój problem.

Postprzez antonia 25 sie 2015, o 19:44

Adzia napisał(a):Siedzę od godziny i ryczę z bólu .. z wkurzenia na moją chorobę.Nigdy jeszcze tak nie miałam.Boli mnie nawet to jak pisze na klawiaturze.Ja już nie wiem co mam robić.Mam dość pomału po prostu dość.Kobieta w sklepie mi powiedziała,że mam towaru nie dotykać bo mogę zarażać ( brałam cukier ! )

Najgorsza zaraza to ludzka głupota, tej pani ze sklepu i tak już nic więcej nie może zaszkodzić więc się nie przejmuj :)
Czy cokolwiek z naszych porad pomogło Ci w złagodzeniu bólu?
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Reklama

Postprzez Adzia 26 sie 2015, o 00:13

Najbardziej pomaga moczenie w płatkach i krem nagietkowy,parafina .Kupiłam tez mydło z mediderm i krem.Jak gdzieś muszę wyjść to zabieram ze sobą i nawilżam sobie w drodze dłonie.Piankę tez kupiłam chłodzącą. Bardzo dziękuje za wszystkie porady.Teraz jest ciut lepiej i już nawet nie myślę o Pani ze sklepu.
Adzia
Świeżak

Postprzez Paweł 26 sie 2015, o 06:22

szater napisał(a):Daivobet to na chwilę obecną jest najlepszym srodkiem farmaceutycznym w leczeniu łuszczycy.Jego głównym składnikiem jest KALCIPOTRIOL pochodna wit D3 a dodatek sterydu jest minimalny.

Daivobet posiada standardową dawkę sterydu a nie minimalną. Dla porównania posiada go tyle samo co Diprosalic (i jest to dokładnie ten sam steryd). Można by rzec, że minimalna dawka jest pochodnej witaminy D3.

Kalcypotriol:50 μg/g
Betametazon: 0,5 mg/g
Paweł
Administrator

Postprzez Basieńka44 26 sie 2015, o 15:14

W płatkach można moczyć kilka razy dziennie szybciej podgoisz zamiennie można także w siemieniu lnianym.
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez Adzia 26 sie 2015, o 15:36

Basieńka44 napisał(a):W płatkach można moczyć kilka razy dziennie szybciej podgoisz zamiennie można także w siemieniu lnianym.

Mocze kilka razy dziennie nawet dzisiaj do wanny wlałam i w tym się moczyłam. Z siemieniem spróbuje ale to za kilka dni bo na razie odpukać efekt po płatkach super.Jak tak leżałam w wannie to zastanawiałam się dlaczego wcześniej nie poszukałam takiego forum.Dziękuje Wszystkim za rady i proszę o więcej :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :)
Adzia
Świeżak

Postprzez Basieńka44 26 sie 2015, o 16:29

Skoro moczysz się w wannie to wnioskuje że masz na całych rękach a nie tylko dłoniach.
Ja do kąpieli używam soli zwykłej jodowanej i ok 3 łyżek oleju na wannę.
Skóra super nawilżona nie używam przy tym mydeł czy balsamów jakichkolwiek.
Basieńka44
Doradca

Postprzez Adzia 26 sie 2015, o 18:25

Basieńka44 napisał(a):Skoro moczysz się w wannie to wnioskuje że masz na całych rękach a nie tylko dłoniach.

Mam łuszczyce nie tylko na dłoniach ale zaczyna mi wychodzić na stopach,piętach i całych nogach mam plamy.W soli się boję,ze mnie będzie szczypiec a dość się ostatnio nacierpiałam.Dzisiaj dłonie są dużo dużo lepsze.Gdzie nigdzie widać przebłyski jasnej skóry i tym się ciesze jak małe dziecko cukierkiem :D
Adzia
Świeżak

Postprzez Basieńka44 26 sie 2015, o 19:29

Adzia napisał(a):
Basieńka44 napisał(a):Skoro moczysz się w wannie to wnioskuje że masz na całych rękach a nie tylko dłoniach.

Mam łuszczyce nie tylko na dłoniach ale zaczyna mi wychodzić na stopach,piętach i całych nogach mam plamy.W soli się boję,ze mnie będzie szczypiec a dość się ostatnio nacierpiałam.Dzisiaj dłonie są dużo dużo lepsze.Gdzie nigdzie widać przebłyski jasnej skóry i tym się ciesze jak małe dziecko cukierkiem :D

W takiej kąpieli nic nie szczypie nawet jak zmiany są zaognione,dolecz dłonie tym co leczysz a potem spróbuj jak chcesz.
Nie masz problemu z wizytami w WC??
Stopy również można moczyć w płatkach kilka razy dziennie a nawilżać świetnie nawilża Epikrem zmiękcza naskórek dzięki czemu nie pęka skóra.
Na stopy stosowałam również Dernilam maść i krem na przemiennie daje świetne efekty akurat na stopach.
Basieńka44
Doradca

Postprzez antonia 26 sie 2015, o 19:36

Adzia napisał(a):
antonia napisał(a):Dodawaj do kremów i maści pastę cynkową, możesz bez recepty kupić w aptece. Pasta cynkowa wybiela i regeneruje skórę.

Jutro kupię..

Kupiłaś? stosujesz?
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez Adzia 26 sie 2015, o 22:58

antonia napisał(a):
Adzia napisał(a):
antonia napisał(a):Dodawaj do kremów i maści pastę cynkową, możesz bez recepty kupić w aptece. Pasta cynkowa wybiela i regeneruje skórę.

Jutro kupię..

Kupiłaś? stosujesz?

Tak oczywiście,na noc a rano wstaję biorę kąpiel w płatkach i nawilżam skórę maścią nagietkową.
Adzia
Świeżak

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Moje leczenie