Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość

Luszczyca nasilajace sie zmiany od ponad roku

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Luszczyca nasilajace sie zmiany od ponad roku

Postprzez Raskolnikov 7 wrz 2018, o 23:12

Czesc, jest to mój dopiero pierwszy post. Mam 22 lata zmagam się z luszczycą od maja zeszłego roku. Pierwsze zmiany były niewielkie na łokciu i w głowie.
Po rocznym zwiedzaniu dermatologow i nawcieraniu w siebie sterydow po ktorych bylo w miare dobrze przez jakiś czas. Zmiany caly czas sie powoli nasilaly. Mialem na nogach, klatce, plecach,rekach, glowie i miejscach intymnych. W koncu zaczalem drazyc temat luszczycy. Wtedy dopiero zdalem sobie sprawe, ze dermatolodzy zrobili mi krzywde.
Postanowilem rzucić to wszystko i zaczalem czytac, drążyć różne metody.
Odstawilem mieso z diety jak i ograniczylem gluten. W tym samym czasie zakupilem cały zestaw dr michealsa. Ten okres trwa juz 2-3 tygodnie.
Na ta chwile mam jeszcze wiekszy wysyp, luszczyca pojawila sie wszedzie, wychodzi nawet poza obrys wlosow, gdzie na glowie mam prawie cala. Zmiany nie sa bardzo duze, zazwyczaj jest to srednica do 2-3 cm, lecz jest ich ogromna ilosc.
Chcialbym się poradzić co dalej mogę próbować.
Mam wrazenie ze zestaw dr michelasa w ogole nie dziala, chodze po roznych lekarzach szukajac objawow zapalenia w organizmie.
Polecicie cos co moge wyprobowac?
Nie mam pomyslu co dalej robic z tym wszystkim... :/
Raskolnikov
Świeżak

Reklama

Moje preparaty

Postprzez Paweł 8 wrz 2018, o 13:56

Cześć,

jeśli z glutenem miałoby pomóc, to należałoby odstawić go całkowicie, a nie ograniczyć. Bo jeśli Twój organizm nie toleruje glutenu, to obojętnie jaka ilość mu szkodzi.

Z mojego doświadczenia to z Dr Michaels najlepszy efekt ma maść. U mnie kuracja trwała długo. Kilka miesięcy.

Preparaty, które na mnie dobrze działały to także Kartalin, Bioarpil, Exorex Lotion, Cocois/Sebco. Także Yiganerjing, ale on ma trochę sterydu w sobie.
Paweł
Administrator

Re: Luszczyca nasilajace sie zmiany od ponad roku

Postprzez Raskolnikov 9 wrz 2018, o 08:06

Dziękuję za poradę. Czyli jak uważasz lepiej zrezygnować jest z glutenu całkowicie i zacząć jeść normalnie mięsa.
Czy są jakieś badania do zrobienia lub coś żeby sprawdzić to które jedzenie mi szkodzi?
Raskolnikov
Świeżak

Postprzez Paweł 10 wrz 2018, o 09:42

Jeżeli już testować z glutenem, to całkowicie odstawić. To się wiąże z tym, że musisz wybierać produkty bezglutenowe.

Z tego co się orientuję to można zrobić sobie badanie na alergeny. Ponad 200 alergenów, o ile dobrze pamiętam. Nie jest to może związane ściśle z jedzeniem, ale na pewno jakieś składniki są w tym badaniu. Musiałbyś zorientować się bliżej.
Paweł
Administrator

Postprzez iwcia568 16 wrz 2018, o 10:44

Witam Pawle. Czy maści które wymieniłeś w tym poście - Kartalin, Bioarpil, Exorex Lotion, Cocois/Sebco, można dostać bez recepty? Pozdrawiam
iwcia568
Świeżak

Postprzez Paweł 17 wrz 2018, o 09:43

Tak. Wpisz w wyszukiwarkę albo w Allegro.
Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Moje leczenie