Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

Łuszczyca Kropelkowa w młodym wieku

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Łuszczyca Kropelkowa w młodym wieku

Postprzez druidek 14 sty 2018, o 15:02

Witam ! Mam 20 lat, po przebytej anginie dostałem łuszczycy kropelkowej, był to mój pierwszy wysyp w życiu. Poszedłem do dermatologa na NFZ, nawet nie popatrzył, z miejsca dostałem Daivobet. Pomógł, ale potem znowu angina i znowu mam wysyp. Już się wyleczyłem z anginy. Byłem u dermatologa prywatnie, przepisał mi maści. Jedna z tych maści to cygnolina w stężeniu 1%, kazał mi smarować się na noc tą maścią i rano zmywać. Po dwóch dniach stosowania przerywam smarowanie się cygnoliną, bo jestem cały poparzony. Z tego co czytam na forum, to mój lekarz jest chyba jakiś chory, bo nie zaczyna się od takiego stężenia. Powiedzcie mi co teraz mam zrobić, jestem zszokowany, bo idę do lekarza, płacę niemałe pieniadze za 5 minutowa wizyta a lekarz nie potrafi mi przepisać odpowiednich leków... Powiedzcie mi czym teraz leczyć te poparzenia... Kupiłem w aptece Alantan Plus. Ale na razie nic nie pomaga... Długo schodzą takie poparzenia po cygnolinie ? Chciałem tylko dodać, ze ja już po 2 dniach widziałem, że cygnolina pomagała, ale niestety muszę przerwać. W ten wtorek idę znowu do tego lekarza i niech wkońcu pomoże, taka jego rola i nie robi tego za darmo...

Skład tej maści :
Cygnolini 1.0
Ac. Salicyli 1.0
Vaselini
Lamolini aa
druidek
Świeżak

Reklama

• Reklama

Powrót do Moje leczenie