Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 4 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 3 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości

Foto-relacja z leczenia: Czas, start!

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Foto-relacja z leczenia: Czas, start!

Postprzez radek111 4 sie 2016, o 12:44

Witam
DZIEŃ 1

Ostatnio na wiosnę trochę się leczyłem ale jakoś nie miałem motywacji i spocząłem na laurach , dla tego zakładam tą foto-relację moją motywacją będziecie ,wy' a także to że dokładnie 3 września mam wesele mojej siostry został mi tylko miesiąc aby coś z tym zrobić .
Dziś powiedziałem lekarzowi że jeśli zmiany do września znacznie się nie cofną to wystawi mi skierowanie do szpitala bo szkoda mi już kasy i nerwów na te choróbsko .
Dla tego daje chorobie i sobie tą relacją ostatnią szansę
mam nadzieję że tym razem odpuści .
Co dziennie będę się starał relację aktualizować zdjęciami i krótkim opisem co u mnie słychać ,zdjęcia będą różnej jakości bo nie które będę robił sam ale postaram się nagonić żonkę aby mi w tym pomogła .
Jeśli chodzi o leczenie to będzie to salicyl 10% potem cygnolina 0.25% i 0,5% ,dodatkowo solarium może witamina D3 ,jak na razie zaczynam salicylem aż łuska ustąpi ,
dodam że nie będę chodził cały czas wysmarowany całymi dniami bo nie mam na to czasu ,ogranicza mnie praca w trybie zmianowym więc będę się smarował o nie regularnych porach ale będę chciał to robić co dziennie .
Diety żadnej nie przewiduję ,piwka napić się też lubię,więc w tym temacie nic zmieniać nie będę .
Dziś zacznę salicylem ,posmaruję całe ciało dość obficie aby móc założyć stary dres i niczego nie zaciapać w domu na dłonie będę zakładać rękawiczki foliowe bo tam też mam zmiany i to dość widoczne ,głowę mam na razie czystą ,dość krótko się golę i to samemu maszynką ,jak są zmiany to stosuję dermovate i elocom tak przez 2-3 dni max zależy ile tych zmian jest potem jest spokój na miesiąc może dwa ,od czasu do czasu posmaruję głowę spirytusem salicylowym ale to rzadko , jeśli chodzi o nawilżanie głowy do zauważyłem że dobrze działa balsam po goleniu nivea ,nieraz sobie nim posmaruję głowę a że mam krótkie włosy to nie stanowi dla mnie problemu .
Będę w miarę często tu zaglądał bo liczę też na waszą pomoc .
Teraz zdjęcia na stan obecny .

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Do jutra :)
radek111
Świeżak

Reklama

Re: Foto-relacja z leczenia .Czas start.

Postprzez radek111 4 sie 2016, o 20:44

Witam ponownie .
właśnie jestem po smarowaniu maścią salicylową 10% od szyji po stopy , jutro rano zobaczymy co z tego wyjdzie i jak wyglądają zmiany po jednym dniu smarowania , maść zostawiam na noc , jeszcze przed samym spaniem się dosmaruję , jutro ok. godz. 11 planuję zmywanie do zmywania będę używać szarego mydła , właśnie żona poczyniła zakup , potem idę do pracy więc przez 8 godz. może zmiany za bardzo się nie zmienią .zobaczymy , bo wieczorem po godz.22 znowu smarowanie .
pozdro.
radek111
Świeżak

Postprzez Paweł 5 sie 2016, o 05:16

Jak zaczniesz stosować cygnolinę to polecam zawsze po zmyciu jej zastosować jakąś maść natłuszczającą. Może Alantan czy Clobaza.

Powodzenia :)
Paweł
Administrator

Postprzez radek111 5 sie 2016, o 11:23

Witam
DZIEŃ 2

Właśnie jestem kilka minut po zmyciu salicylu ,powiem tak po całej nocy nie komfortowego spania w dresie i mając na sobie te mazidło ,szału nie ma .
jedynie gruba warstwa łuski z kolan ustąpiła ,na plecach też troszkę jakby mniej .
Dziś wieczorem dalsze smarowanie ,puki co za oknem super pogoda u mnie termometr pokazuje aż 55'C w słońcu więc idę się trochę przypalić .
pozdrawiam

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
radek111
Świeżak

Postprzez antonia 5 sie 2016, o 16:05

radek111 napisał(a):... ,puki co za oknem super pogoda u mnie termometr pokazuje aż 55'C w słońcu więc idę się trochę przypalić .

A nie zapomnij przed opalaniem bardzo dokładnie zmyć mydłem te częsci ciała na które nakładałeś salicyl, bo inaczej pozostaną Ci na stałe ciemniejsze plamy.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez radek111 5 sie 2016, o 22:42

Dzięki antonia za radę bo nie wiedziałem , z wylegiwania na słońcu nic nie wyszło bo musiałem dzieckiem się zająć a potem do pracy , popatrzę jeszcze w neta i idę znowu się smarować ,nawet nie chcę mi się myśleć jak ja zasnę w tych dresach jak taka duchota za oknem i w domu . :notguilty:
radek111
Świeżak

Postprzez antonia 5 sie 2016, o 23:26

radek111 napisał(a): ,nawet nie chcę mi się myśleć jak ja zasnę w tych dresach jak taka duchota za oknem i w domu .

Nie rozumiem o co chodzi z tym dresem, czy nie lepiej poświęcić jedną pościel na takie smary i spać wygodnie zamiast męczyć się w dresie?
antonia
Doradca

Postprzez radek111 6 sie 2016, o 00:53

Śpię w staarych spodniach dresowych i koszulce z krutkim rękawem , napewno wygodnie by było bez :D .
od wczoraj śpię na osobnym łóżku sam , pościeli mi nie szkoda bo jest do stara letnia cienka kołdra i stara poszewka na poduszkę wraz z prześcieradłem , szkoda mi tylko mojego smarowania bo przecież jeśli mam coś na sobie to, to mnie chroni przed wytarciem tych maści o pościel i nie dość że rano maści będą na pościeli to ja będę suchy w dodatku bęďą nie przyjemne w zapachu i samo spanie następnego dnia pod taką usyfioną pościelą raczej daje mniejszy konfort wypoczynku a po za tym tego nie da się wywietrzyć tak jak przepoconej pościeli , dla tego wolę tz.dres bo maści zostają na nim i całą noc wcierają się w ciało .
Myślę że rozumiesz o co mi chodzi , a poza tym lepiej wyprać co 2 dni stare spodnie i koszulkę niż pościel . ;)
Nie ma takiej choroby przy której nie trzeba by było się trochę po mordować :crazy:
radek111
Świeżak

Postprzez radek111 6 sie 2016, o 01:14

Jeszcze mam do was ogólną prośbę abyście mi coś poradzili na dłonie , bo wygląda to dość krępująco .
pozdrawiam
radek111
Świeżak

Postprzez antonia 6 sie 2016, o 09:47

Radku, niedawno opisywaliśmy na forum leczenie chińską maścią ziołową Yiganerjing. Ja Ci mogę śmiało ją polecić, bo zalecza szybko i bez plam, Wchłania się bardzo dobrze więc nie musisz spać w ubraniu, ładnie pachnie, po za tym jest bezsterydowa a to największy plus. No i jest tania, więc można sobie pozwolić smarować nią cieniutko całe ciało.
Poczytaj opinie tutaj:
leczenie-niekonwencjonalne/yiganerjing-chinska-masc-na-bazie-ziol-t3159.html
antonia
Doradca

Następna strona

• Reklama

Powrót do Moje leczenie