Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

WITAM,jak sobie radzicie z bólem

Rozmowy dotyczące choroby współistniejącej z łuszczycą, czyli łuszczycowego zapalenia stawów (łuszczycy stawowej).

Re: WITAM,jak sobie radzicie z bólem

Postprzez emstebka 9 gru 2013, o 12:57

Np ja "zajadam" 2 razy dziennie diclac 50 od sierpnia - zmniejszyłam dawkę z 3 bo mniej boli. Czasem jak boli za mocno to dodaje przed spaniem aspiryn c. Łatwiej wtedy zasnąć jak boli i rano jest lepiej. ale to działa tylko w zestawieniu z sylfasalazyną. wcześniej brałam przez rok masę przeróżnych leków przeciwbólowych z ketonalem tez próbowałam i żaden nie pomógł wręcz przeciwnie. Fajne efekty dał laser na kolano i na pięte. w zasadzie dużą różnicę czułam już dwa dni później. Zastanawiam się ostatnio nad kąpielami w morzu zimą ale trochę się boję że może sobie zaszkodzę.
emstebka
Świeżak

Reklama

Re: WITAM,jak sobie radzicie z bólem

Postprzez antonia 9 gru 2013, o 16:31

Kapsaicyna działa jak naturalna chemia

" Zasada jest prosta. Systematycznie małymi dawkami nasycać organizm, aż po czasie wszystkie komórki --->> doświadczą dobrodziejstw każdej kuracji . Tak samo jest ze wszystkim co naturalne. Stosując dłużej efekty są rewelacyjne. Liczy się systematyczność i działanie. Po tygodniu treningu nie przebiegniesz maratonu.... Proste"

http://mojaluszczyca.pl/viewtopic.php?f=76&t=514
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Łuszczycowe zapalenie stawów