Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Leczenie biologiczne

Rozmowy dotyczące choroby współistniejącej z łuszczycą, czyli łuszczycowego zapalenia stawów (łuszczycy stawowej).

Leczenie biologiczne

Postprzez ddj 10 maja 2013, o 16:31

Witam.
Jestem posiadaczem łuszczycy krostkowej już od 13-stu lat. Teraz przyplątało się jeszcze ŁZS. Potrzebuję dowiedzieć się informacji na temat leczenia metodą biologiczną. Niebawem idę do szpitala i mam nadzieję ,że zakwalifikuję się do leczenia tą metodą. W tej chwili moje dłonie to tysiące ropnych krost, które powoli obdzierają mnie ze skóry,,,no i jeszcze wszystko od pasa do szyi mnie cholernie boli :oh:
ddj
Świeżak

Reklama

Re: Leczenie biologiczne

Postprzez henia 10 maja 2013, o 18:43

Wszystko zależy od tego - wiadomosci o jakim leku biologicznym poszukujesz? Jak też jaka "forma" tego leczenia Cię interesuje?

W związku z zatwierdzeniem programu lekowego - ruszają kwalifikacje do lekowych programów leczenia Stelarą, ciężkich przypadków ł. n.p. tu aktualnosci/leczenie-biologiczne-ustekinumab-bydgoszcz-t2146.html

Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz w sensie jaki masz dostęp do ośrodków spełniajacych warunki do prowadzenia terapii lekami biologicznymi. Powodzenia
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Re: Leczenie biologiczne

Postprzez ddj 12 maja 2013, o 10:16

Dziękuje za info.
Po wyjściu ze szpitala postaram się opisać jak wygląda leczenie i jakie lekarstwa wchłonął mój organizm. Narazie jestem zadowolony z efektów jakie są na moich dłoniach po zastosowaniu maści przepisanej na wizycie w szpitalu. :D
Mam nadzieję, że będzie czym się pochwalić !!!
POZDRAWIAM SERDECZNIE ;)
ddj
Świeżak

• Reklama

Powrót do Łuszczycowe zapalenie stawów