Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Hashimoto choroba a bóle stawów

Rozmowy dotyczące choroby współistniejącej z łuszczycą, czyli łuszczycowego zapalenia stawów (łuszczycy stawowej).

Hashimoto choroba a bóle stawów

Postprzez przemex 17 gru 2018, o 20:20

Witajcie

jakiś czas temu pisałem na forum że leki wogóle na mnie nie działają, jestem po operacji usunięcia migdałków ropnych aby uspokoić stawy, na badaniu kontrolnym u laryngolog wyszło że mam guzek na tarczycy (guzki ma 80% naszego społeczeństwa) ale otrzymałem skierowanie do endokrynolog.

Dzisiaj byłem u endokrynolog i jak zobaczyła moje objawy, bolące puchnące stawy, sztywność poranna (która obecnie się zmniejszyła po kriokomorze) ale odrazu wszystko powiązała i powiedziała mi że to może być choroba Hashimoto często omylnie mylona z reumatoidalnym lub łuszczycowym zapaleniem stawów, była nawet zdziwiona że żadna z reumatalog nie powiązała objawów z chrobą tarczycy (samo badanie tarczycowe wyniku tarczycowego mam dobre, ale często przy hasimoto jest dobre) skierowała mnie na dodatkowe badanie typowo na sprawdzenie hasimoto ma zbadać

THS
anty-TPO
anty-TG

pytanie czy to może być hasimoto ? badaliście się w kierunku właśnie problemów z tarczycą i własnie bólu w stawach jakie może spowodować właśnie tarczyca ?
przemex
Świeżak

Reklama

• Reklama

Powrót do Łuszczycowe zapalenie stawów