Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

SUFRIN

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: SUFRIN

Postprzez Paweł 31 sie 2018, o 10:01

Jak sprawdzić? Testując. Najpierw stosujesz przez określony czas jeden i obserwujesz efekty. Następnie stosujesz drugi i obserwujesz efekty w kontekście efektów pierwszego preparatu.

A tak swoją drogą to lepszy od MSM jest DMSO (Dimetylosulfotlenek) - zgodnie z moją wiedzą.

MSM stosowałem jakiś czas temu doustnie w postaci suplementu diety. Nic mi nie pomogło. DMSO jeszcze nie stosowałem.
Paweł
Administrator

Reklama

Postprzez grzech 31 sie 2018, o 10:20

Paweł napisał(a):A tak swoją drogą to lepszy od MSM jest DMSO (Dimetylosulfotlenek) - zgodnie z moją wiedzą.

Wielkie dzięki. Nie wiedziałem a to kolejne obok wit. C, magnezu które trzeba mieć :)
A powiedz, gdybym chciał dodać kapsycyiny, to mogę taką z kapsułki?
grzech
Świeżak

Postprzez Paweł 3 wrz 2018, o 11:56

Osobiście to kapsaicynę spożywam w zrobionej przez siebie miksturze. Przepis znajdziesz tu:
http://blog.luszczyce.pl/moje-leczenie/ ... luszczyce/
Patrz: preparat przeciwnowotworowy.

Kapsaicyna jest z papryczek chili. Po niemal roku z litrowej mikstury mam jeszcze 3/4 litra. Obecnie tylko profilaktycznie biorę 2 razy w tygodniu. Papryczki kupiłem na allegro. Bodajże odmiana Habanero. Ostre jak diabli.
Paweł
Administrator

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne