Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 3 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 3 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Selsun Blue 1%

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Selsun Blue 1%

Postprzez Genetyk 15 lis 2010, o 19:55

Jest to szampon który mi bardzo pomaga jeśli chodzi o skórę głowy zmniejsza zaczerwienienie, świąd, zmniejsza łuszczenie jak i usuwa bardzo dobrze tłuste maści - stosuje już go od 2 lat i mogę wszystkim polecić.
Do dostania jest też odmiana o większym stężeniu ale niestety do nabycia tylko w Niemczech lub też innych krajach europejskich niestety w Polsce nie :(

Jestem tu nowym użytkownikiem ale widzę ze zabawie tu dłużej i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w walce z chorobą
Pozdrawiam wszystkich
umysł jest sam w sobie światem...jest tyle światów ile jest umysłów
Genetyk
Świeżak

Reklama

Selsun

Postprzez Paweł 15 lis 2010, o 22:54

Witaj na forum :)

O Selsunie już słyszałem, ale nie miałem przyjemności testowania go ;) Może spróbuję jak aktualny szampon mi się skończy (a to trochę potrwa, bo jest bardzo wydajny ;)). A Selsun 2,5% można czasem kupić na allegro.
Paweł
Administrator

Re: Selsun Blue 1%

Postprzez Genetyk 16 lis 2010, o 18:47

Nie widziałem by był dostępny na allegro ja sam osobiście kupowałem w Niemczech ale dla mnie stężenie 2,5 jest zdecydowanie za mocne i pozostałem przy 1 %
Genetyk
Świeżak

Stężenie

Postprzez Paweł 17 lis 2010, o 02:39

No ja sprawdziłem an allegro i ktoś sprzedawał akurat 5 sztuk o stężeniu 2,5%. Teraz nie mogę sprawdzić bo Allegro ma przerwę techniczną. A napisz może czemu 2,5% jest dla Ciebie za mocne? Jakieś efekty uboczne?
Paweł
Administrator

Postprzez Genetyk 21 lis 2010, o 20:50

W moim przypadku następowało zbytnie wysuszanie skóry głowy i efekt odwrotny od zamierzonego bo nasilenie się łuszczenia - ale znam przypadku gdzie właśnie te stężenie działało cuda
Genetyk
Świeżak

Natłuszczanie

Postprzez Paweł 23 lis 2010, o 01:08

To może trzeba było do tego dodatkowo stosować natłuszczenie i nawilżenie skóry głowy. Choć pewnie o tym pomyślałeś.

Chociaż w sumie skoro pomaga Ci niższe stężenie to może nie ma sensu szukać innych metod. Z drugiej strony ja przykładowo zawsze próbuję nowych metod - w końcu nie można się uzależniać od jednej - anuż może się okazać, że któregoś dnia łuszczyca nie będzie na starą metodę leczenia reagować.
Paweł
Administrator

Postprzez Rafaello 3 gru 2010, o 00:16

Kupiłem sobie na Allegro szampon SELSUN Szampon 2.5% i jestem pod dużym wrażeniem xD
Po dwóch myciach znikły mi wszystkie plamy z głowy, tylko zastanawiam się nad jednym czy to nie jest jakiś steryd, bo po wykupieniu szamponu administracja usunęła aukcję.
Do tej pory stosowałem szampony dziegciowe, i nie miały takiego efektu.
Rafaello
Świeżak

Selsun to nie steryd

Postprzez Paweł 3 gru 2010, o 12:17

Selsun nie jest sterydem. A to, że administracja usunęła aukcję... być może nieuczciwa konkurencja zgłosiła daną aukcję np. że mają za niskie ceny. Zdarza się.
Paweł
Administrator

Postprzez dora1000 14 sty 2011, o 13:20

Na mnie nie dziala ten szampon, odwrotnie mam przesuszoną po nim skórę i mogłabym się zadrapać. Coś okropnego.
dora1000
Bywalec

Postprzez pariseth 9 lut 2011, o 23:43

Witam, właśnie zakupiłam sobie SELSUN 2,5%, jak zadziała oczywiście podzielę sie z Wami...mam nadzieje ze zadziała;)
pariseth
Świeżak

Następna strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne