Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Recepty z Proderminą

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: Recepty z Proderminą

Postprzez m.api 6 sty 2012, o 20:52

To schodzi tylko i wyłącznie oliwą lub oliwką. Masakra. Na drugi dzień jeszcze się domywałam na kolanach. Odpuszczę sobie stosowanie wszędzie i będę używać tylko tam gdzie jest fest zaogniona. Do tego zrobiłam sobie swój balsam bo coś mnie wszystkie pieką. Oliwa z oliwek i wosk pszczeli dałam trochę olejku grejpfrutowego bo sama oliwa ma trochę kiepski zapach ale daje radę i wychodzi naprawdę tanio :D
m.api
Świeżak

Reklama

Re: Recepty z Proderminą

Postprzez bimanol 7 sty 2012, o 19:03

Cóż dodać... Preparaty lecznicze ze smołą węglową nie są "przyjemnymi" i "łatwymi" w stosowaniu. Wręcz są nieprzyjemnie śmierdzące, brudzące na czarno i niekiedy trudnousuwalne. Taka jest już prodermina i taka też była i będzie. Nie każdemu ona służy; zresztą jak każdy lek. Jednak jest tania, a i także jest kolejnym lekiem z wyboru , znanym w dermatologii od kilkudziesięciu lat - poszerzającym lekospis... :)
Salus aegroti suprema lex esto.
bimanol
Poszukiwacz

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne