Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Recepty z Proderminą

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: Recepty z Proderminą

Postprzez bimanol 30 gru 2011, o 19:06

Tak, nazwa była błędnie wpisana, ale jest to tzw. "literówka" - ponadto z wczorajszego mojego wątku. Wynikła ona zresztą z powielenia (skopiowania) przytoczonej wyżej przez m.api już błędnie zapisanej receptury.

W innych wątkach tego forum nazwa jest poprawnie zapisana: Cerae flavae.
Salus aegroti suprema lex esto.
bimanol
Poszukiwacz

Reklama

Postprzez m.api 30 gru 2011, o 23:39

Faktycznie to miejmy nadzieję że tylko literówka. I nie będzie problemu z realizacją recepty. Bo mam już dosyć jeżdżeni do apteki i lekarza tysiąc razy. A nie popatrzyłam i lekarka musiała źle wystawić wiadomo że chodzi o cerae flavae to przecież wosk pszczeli żółty a na tym to ja się znam :D
m.api
Świeżak

Postprzez szater 31 gru 2011, o 10:56

To że my mozemy jakas literówke zrobic to normalka...ale ze pani lekarz bezmyslnie wpisuje jekis składnik na recepcie dla chorego ...to dla mnie niepojete...ok może i nie znac składników ale na litosc boska powinna sprawdzic co wypisuje ...takie moje zdanie...mój rodzinny czesto mi wypisuje recepty ale zawsze sprawdza co i jak...nawet gramature bo sam sie podszkala(a łuszczyków troszke ma w grupie) i z czystym sumieniem pisze dla mnie recepte...a pani w aptece to też nie bardzo sie zna na branzy...zamiast pytac powinna sprawdzic w komuterze a nie ganiac pacjenta.... :notguilty:
szater
Doradca

Postprzez Basieńka44 31 gru 2011, o 11:03

Mój tam pisze jak popadnie zawsze mam problem w aptece nic nie daje jak się upominam dobrze że chociaż ja wiem co mniej więcej wypisał :D :D
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez m.api 4 sty 2012, o 19:26

No i w końcu mam. Nie było problemów w aptece. 15zł za 200g. Tylko nie pamiętam czy ten Psorisan też był taki gęsty. Normalnie czarna ta maść prawie. A jak sobie trochę posmarowałam rękę to się zastanawiam czy to zmyję :) Mogłaby być bardziej tłusta.
Napisałam jeszcze mojej dermatolożce smsa że można już kupić proderminę i zrobić maść. Niech będzie bogatsza o wiedzę. Może komuś z jej pacjentów się przyda.
m.api
Świeżak

Postprzez henia 4 sty 2012, o 19:32

M fajnie żeś po tych przejściach już. Pisz tylko jak toto działa, jestem osobiście zainteresowana tą proderminą. Nigdy nią się nie leczyłam ale Delatarem już tak. Powodzenia :)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez m.api 4 sty 2012, o 21:12

Właśnie się wysmarowałam :crazy: ale to to śmierdzi. Cocois to przy tym perfumy :) Posmarowane mam większość ciała i wyglądam jak diabeł. Trzymam godzinkę i zmywam. Właśnie zmywam to ciężko powiedzieć jak bo to chyba sam dziegć. Mydłem powoli i kilka razy spróbuję czymś tłustszym. Wciąż uważam że powinno to być jednak bardziej tłuste. Może jednak Psorisan miał coś jeszcze w składzie. Napiszę jak to będzie działać.
m.api
Świeżak

Postprzez henia 4 sty 2012, o 21:44

A spróbuj zmywać toto oliwką czy zwykłą oliwą. Tak traktowałam zmywanie cygnoliny czy nawet exorexu-oliwa, ścieranie zwykłym ręcznikiem papierowym i dopiero kąpu kąpu. Pasta cynkowa w składzie, może ciężko schodzić ;)
henia
Doradca

Postprzez swiecki45 4 sty 2012, o 22:00

Mnie osobiście prodermina nie pomogła ale ze zmywaniem to faktycznie masakra.
swiecki45
Bywalec

Postprzez henia 5 sty 2012, o 01:49

Też na paście miałeś? Teraz ją stosowałeś czy kiedyś? Delatar tylko pamiętam, śmierdział fakt, i cudnie na niego słoneczko brało :crazy:
henia
Doradca

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne