Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Psorimilk, ktoś stosował ?

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Psorimilk, ktoś stosował ?

Postprzez aga628 20 paź 2017, o 09:20

Witam wszystkich! Chciałam zapytać czy ktoś może stosował krem psorimilk ? Przypadkowo na stronie internetowej natknęłam się na ten krem, jest drogi ponieważ waha się w granicach 200-500zl dlatego chciałabym zapytać czy ktoś stosował i czy przynosi on jakieś efekty?

Pozdrawiam :)
aga628
Świeżak

Reklama

Re: Psorimilk, ktoś stosował ?

Postprzez henia 20 paź 2017, o 14:34

aga628 napisał(a):[...] i czy przynosi on jakieś efekty?

Z doświadczenia, chciałabym Cię uczulić ale też wbić do główki - nie ma środka, który na wszystkich działa z jednakim efektem, tym bardziej dermokosmetyku.
Zatem kierowanie się podpowiedziami w zakresie ich skuteczności, jest błędem. Mam swoje doświadczenia np. z Exorexem czy też modnym ostatnio Sorionem - też z resztą drogimi.

Z podpowiedzi praktyka, w temacie zapytania - zorientuj się czy "rozprowadzacz" nie dysponuje próbkami i skorzystaj z nich, nawet jeżeli będą one płatne. Wtedy i tylko wtedy, będziesz w stanie wyrobić sobie opinię - czy na Ciebie działa? Pozdrawiam serdecznie :)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne