Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 4 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 4 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Psorimilk, ktoś stosował ?

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Psorimilk, ktoś stosował ?

Postprzez aga628 20 paź 2017, o 09:20

Witam wszystkich! Chciałam zapytać czy ktoś może stosował krem psorimilk ? Przypadkowo na stronie internetowej natknęłam się na ten krem, jest drogi ponieważ waha się w granicach 200-500zl dlatego chciałabym zapytać czy ktoś stosował i czy przynosi on jakieś efekty?

Pozdrawiam :)
aga628
Świeżak

Reklama

Re: Psorimilk, ktoś stosował ?

Postprzez henia 20 paź 2017, o 14:34

aga628 napisał(a):[...] i czy przynosi on jakieś efekty?

Z doświadczenia, chciałabym Cię uczulić ale też wbić do główki - nie ma środka, który na wszystkich działa z jednakim efektem, tym bardziej dermokosmetyku.
Zatem kierowanie się podpowiedziami w zakresie ich skuteczności, jest błędem. Mam swoje doświadczenia np. z Exorexem czy też modnym ostatnio Sorionem - też z resztą drogimi.

Z podpowiedzi praktyka, w temacie zapytania - zorientuj się czy "rozprowadzacz" nie dysponuje próbkami i skorzystaj z nich, nawet jeżeli będą one płatne. Wtedy i tylko wtedy, będziesz w stanie wyrobić sobie opinię - czy na Ciebie działa? Pozdrawiam serdecznie :)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Psorimilk opinia

Postprzez Paweł 15 maja 2018, o 19:59

Podchodziłbym ostrożnie do tego preparatu. Czemu? Nie ma na jego temat wiarygodnych danych. Trochę poszukałem i ma chyba 100% pozytywnych opinii w różnych językach. Opinia o tym produkcie w sieci jest zmanipulowana i kontrolowana przez sprzedawcę w wielu językach.

O składzie też ciężko coś powiedzieć. Bo też jest opisany na kontrolowanych stronach.

Generalnie mają bardzo przemyślany marketing. Osobiście na tę chwilę nie wybrałbym tego produktu nawet do testów.
Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne