Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
#24863
W ciąży nie można smarować się prawie żadnymi lekami, bo substancje aktywne wchłaniają się nieco do organizmu, a co za tym idzie także płód je przyjmuje. Tylko jakieś maści nawilżające i natłuszczające wchodzą wtedy w grę. Maść z vit. A chyba też. Ale dokładnie to powie Ci lekarz.
#24877
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :) a jeszcze zapytam bo zostały mi teraz ślady po cygnolinie i niestety ale wczoraj powstało mi chyba lekkie poparzenie wokół na zdrowej skórze, chciałabym się dowiedzieć jak długo znikają przebarwienia po cygnolinie? na razie stosuje maść z wit.A do nawilżania i pastę cynkową... czy starczy mi 3 tygodnie żeby nie było ani śladu po tych przebarwieniach? dziękuje
#24884
trudno odpowiedziec dokłądnie,wszystko zalezy od twojej własnej skóry....dla jednych 3tyg starczy dla innych niestety nie....po leczeniu cygnolina ,po zejsciu brązowych plam powstana białe...trudne do opalenia i zamaskowania :)

Ja czasem własnie ta siarkowo-salicylowa...."zbierałam" łuszczace sie brazowe otoczki,dobra jest tez Buska maska Siarkowa