Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 6 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 5 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości

Magnipsor, czy ktoś zna?:)

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: Magnipsor, czy ktoś zna?:)

Postprzez taranos 8 lut 2018, o 10:04

Przeważnie czytam to forum i nic nie piszę, ale pojawił mi się nowy wysyp wiec szukam jakiś maści, w nadziej ze pojawiło się coś nowego.
Zamówię dziś "SORION" i "YIGANERJING" bo opinie pozytywne i zobaczymy co z tego wyniknie, na pewno napisze o rezultatach stosowania.
A teraz do tematu jakieś 2 lata temu kupiłem "MAGNISPOR" i większego syfu nie spotkałem, zmiany łuszczycowe zrobiły się czerwone a później wdał się tak ostry stan zapalny że miejsca chore wydawały się gorące, do tego ból taki że nie mogłem się ubrać, wszystko paliło bolało i piekło.
Stosowałem też "KARTALIN" po tym pierwszym zmiany mi zeszły teraz ten nowy jest rzadszy i słabszy nie pomógł zbytnio ale też nie szkodził może trzeba dłużej stosować (producent rozcieńczył ).
śmiało można też próbować "BIOARPIL" widać pozytywny wpływ ale szału niema może jak połączyć z jakąś kuracją
taranos
Świeżak

Reklama

Postprzez Mati5x 8 lut 2018, o 12:05

Dla mnie z kolei Magnipsor jest najlepszy tylko że stosowałem ukraiński oryginalny
Mati5x
Świeżak

Postprzez Mati5x 8 lut 2018, o 12:06

Jeśli ktoś potrzebuje mam 2 opakowania ponad potrzebę i moge odstąpić 665834246
Mati5x
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne