Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Magnipsor, czy ktoś zna?:)

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: Magnipsor, czy ktoś zna?:)

Postprzez taranos 8 lut 2018, o 10:04

Przeważnie czytam to forum i nic nie piszę, ale pojawił mi się nowy wysyp wiec szukam jakiś maści, w nadziej ze pojawiło się coś nowego.
Zamówię dziś "SORION" i "YIGANERJING" bo opinie pozytywne i zobaczymy co z tego wyniknie, na pewno napisze o rezultatach stosowania.
A teraz do tematu jakieś 2 lata temu kupiłem "MAGNISPOR" i większego syfu nie spotkałem, zmiany łuszczycowe zrobiły się czerwone a później wdał się tak ostry stan zapalny że miejsca chore wydawały się gorące, do tego ból taki że nie mogłem się ubrać, wszystko paliło bolało i piekło.
Stosowałem też "KARTALIN" po tym pierwszym zmiany mi zeszły teraz ten nowy jest rzadszy i słabszy nie pomógł zbytnio ale też nie szkodził może trzeba dłużej stosować (producent rozcieńczył ).
śmiało można też próbować "BIOARPIL" widać pozytywny wpływ ale szału niema może jak połączyć z jakąś kuracją
taranos
Świeżak

Reklama

Postprzez Mati5x 8 lut 2018, o 12:05

Dla mnie z kolei Magnipsor jest najlepszy tylko że stosowałem ukraiński oryginalny
Mati5x
Świeżak

Postprzez Mati5x 8 lut 2018, o 12:06

Jeśli ktoś potrzebuje mam 2 opakowania ponad potrzebę i moge odstąpić 665834246
Mati5x
Świeżak

Postprzez Grzechu 10 lip 2018, o 12:14

Witam,
czy moglibyście podać namiary gdzie można kupić ten specyfik zza wschodniej granicy?
Na portalach aukcyjnych jest tylko polska dystrybucja.
Z góry dziękuję!
Grzechu
Świeżak

Magnipsor

Postprzez Paweł 11 lip 2018, o 08:08

Na eBay jest ukraińska wersja.
Paweł
Administrator

Re: Magnipsor

Postprzez Grzechu 16 lip 2018, o 09:09

Paweł napisał(a):Na eBay jest ukraińska wersja.

A inne źródła? Na eBay nie da się zamówić.
"W tej chwili ten sprzedawca nie może zaakceptować płatności."
Grzechu
Świeżak

Postprzez Paweł 17 lip 2018, o 07:04

Faktycznie coś nie działa. Ale jak zalogujesz się na ebay.com (takie same dane do logowania) to wtedy jest już możliwość opłacenia.

Innych źródeł nie znam. Ktoś tu pisał, że sprowadza bezpośrednio z Ukrainy, ze strony producenta (strona po ukraińsku), ale mało bezpieczna forma to jest chyba. Przynajmniej takie mam wrażenie.
Paweł
Administrator

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne