Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Lek ixekizumab

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: Lek ixekizumab

Postprzez Andrzej 11 maja 2014, o 19:01

brak objawów bólu itp.jest pięknie
Andrzej
Poszukiwacz

Reklama

Postprzez Andrzej 17 lip 2014, o 11:27

teraz zastrzyki 4 szt. do domu i raz na 2 mies.wizyta brak jakiegokolwiek bólu i objawów a zażywałem 120 środków przeciw bólowych na mies.a teraz ani jednego od maja ktoś powie że leczenie biologiczne jest do kitu itp. to go pozdrawiam widziałem jak na rzs pomaga lek biologiczny kobiety prawie nie chodziły a teraz nawet spódniczkę ubierają.
Andrzej
Poszukiwacz

Postprzez lipa 20 lip 2014, o 21:36

Gratuluję i cieszę się z osiągniętych wyników!

Ja na leczeniu już piąty miesiąc. Jest pięknie. :)
lipa
Świeżak

Postprzez zofiaa 5 wrz 2014, o 22:28

Witam, już rok czasu minął odkąd robię zastrzyki, wszystko niby jest ok i się cieszę że zeszło, ale mam inny powiedzmy problem na brzuchu plecach pozostały mi białe plamy, wiem że są ludzie którzy marzą żeby tylko takie mieć ale ja dalej się tego okropnie wstydzę.
Stąd moje pytanie, macie jakieś sprawdzone sposoby żeby to jakoś zatuszować albo co ? Bo słońce przez lato nic mi nie pomogło, tylko większy kontrast się zrobił...
zofiaa
Świeżak

Postprzez Tinka93 15 cze 2018, o 10:57

Witam,

podbijam temat, choruję na łuszczycę od 10 lat. od 5 lat testuje lek ixekizumab, niestety leczenie kończy się już za 6 msc i obawiam się co będzie dalej. Spotkałam się z wieloma opiniami i każda martwi mnie coraz bardziej. Choroba u większości pacjentów wraca ze zdwojoną siłą. U mnie łuszczyca występuje w śladowych ilościach, boje się co będzie po leczeniu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia??

z góry dzięki za każdą odpowiedz
Tinka93
Świeżak

Postprzez Sizla 18 wrz 2018, o 00:25

Czy jest jakiś prosty sposób aby dostać się na terapię ? zaznaczę ze nie stać mnie na leczenie bez refundacji : [ i nie mam jeszcze RZS a jedynie skórny i paznokciowy standardzik
Sizla
Świeżak

Postprzez Paweł 18 wrz 2018, o 11:14

Niestety do leczenia biologicznego nie ma prostej drogi. Trzeba być mocno wysypanym i przejść większość innych metod leczenia tradycyjnego bez skutku.
Paweł
Administrator

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne