Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Lek arava

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Lek arava

Postprzez Pyska2810 10 gru 2018, o 16:12

Witam,lekarz reumatolog przepisala mi lek Arava na łzs,stosuje go juz drugi miesiac.Wczesniej stosowalam mtx z rewelacyjnym skutkiem,jednak przygotowuje sie do leczenia biologicznego i z tej racji lekarka zmienila mtx na arave ktora jest fatalna bo nastapilo znaczne pogorszenie w moich stawach a oprocz tego lek strasznie pogarsza łuszczyce i juz niewiem jak nad nia zapanowac.Wszystkie leki ktore do tej pory stosowalam nie pomagaja a po godzinie od smarowania zmiany spowrotem sa suche,zarosniete łuska i co gorsze okrutnie bolace,juz niewiem co mam robic,az plakac sie chce na ten bol i bezsilnosc.Czy ktos z was stosowal Arave przy zmianach na skorze? Jak sobie radziliscie?
Pyska2810
Świeżak

Reklama

Re: Lek arava

Postprzez konkret 12 gru 2018, o 00:04

Na ulotce jest napisane, że lek zaczyna działać zazwyczaj po 4-6 tygodniach i przez następne 4-6 miesięcy następuje poprawa stanu pacjenta. Być może jeszcze dobrze na Ciebie nie zadziałała. Ja aravy nie bralem, więc tylko tyle z mojej strony.
Rewelacyjne działanie mtx w Twoim przypadku oznacza całkowity brak bólu stawów i czysta skórę? Bo tak to rozumiem. Pozdro
konkret
Poszukiwacz

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne