Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
Awatar użytkownika
 Paweł
#258
Już mi się nieraz obił o uszy Kartalin. Jeśli pewnego dnia (Odpukać!) wysypie mnie solidnie, to spróbuję tego specyfiku. Jest dość drogi, ale wielu osobom pomaga. I co ważne jest naturalny. Ja stamtąd kupuję na razie mydełko dziegciowe :)
 dora1000
#260
Witam Cię serdecznie Paweł. Postaram się zamówić ten krem. Brakuje mi tylko opisu czy można stosować na owłosioną skórę głowę. Przetestuję i powiem czy działa. :) Może ktoś z forumowiczów korzystał z tego kremu ???
Awatar użytkownika
 szater
#261
Sprawdzony i działa.Wiekszosc ludzi jest zadowolonych z działania Kartalinu ale jak zwykle sa i tacy co niekoniecznie.O stosowaniu na głowe nie słyszałam a na twarz to na bank nie wolno. xD
 dora1000
#265
Dzięki szater za odpowiedź. Podobno strasznie ten krem śmierdzi. Ale najważniejsze że pomaga. Czytałam na forum opinie. Niektórzy bardzo sobie chwalą. Ja chcę wyrzucić z mojego jadłospisu:P sterydy.
Awatar użytkownika
 szater
#266
Wiesz zalezy co sie rozumie pod pojeciem strasznie.Generalnie jak sie siedzi w domku to nie jest zle,gdy do pracy idziesz to juz gorzej.Smaruj tylko bardzo cieniutko to na dłuzej starczy.Pamiętaj ze Kartalin uszkadza rzeczy i musisz zadbac o to aby przygotowac sobie ubranie specjalnie do smarowania :D Ze smrodu jeszcze nikt nie umarł a z zimna juz dwie armie(Napoleona i Hitlera) :crazy:
 Rafaello
#967
dora1000 pisze:Podobno strasznie ten krem śmierdzi.
W porównaniu do Cocoisa to można powiedzieć że pachnie.
Efekty, nawet w miarę. Tylko napiszę, że bardzo brudzi i nie można już później doprać.
Awatar użytkownika
 Paweł
#993
A to tyko chwilowa niedostępność. Ale jak napisane jest na stronce, będzie wkrótce dostępny. W końcu to jest flagowy produkt firmy Bioarp.

Jeśli chodzi o wydajność to nie wiem, nie stosowałem.
Awatar użytkownika
 Genetyk
#1011
Właśnie stosuje już 2 tydzień tą maść i jestem pod wrażeniem efekty są już widoczne - niektóre zmiany już całkowicie znikły a reszta znacznie zbladła.

Niestety pierwsza zamówiona maść już mi się kończy a chwilowo towaru brak a nie chce by przerwa w smarowaniu była za długa
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8