Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
Awatar użytkownika
 henia
#5548
Jedną z najlepszych specjalistek od fototerapii jest tu Dośka. Ona nawet jak czegoś nie wie, co jest rzadkością, to sprawdzi wszystko, wszystkiego się dowie, i na jej opinii w tym zakresie na pewna można polegać. Także jak po wieści, na temat fototerapii, to tylko w tym kierunku. Polecam, myślę ze Secik również :D
 betka
#5549
Dzięki, Heniu :* :* :* a co tam na Wschodzie? Bo dawno nie dostałam pozdrowień :devil: ;)
Ja już mam pytanie, bo zapomniałam dziś moją panią doktor zaczepić, bośmy głównie o odczulaniu gadały... Dziewczęta i Seciku ;) , żrę ostropest, omega 369, vit A+E i olej z czarnuszki, czy przy lampach mogę?
Awatar użytkownika
 henia
#5550
A nie mogłaś, Ty tych Swoich pytań wcześniej zadać? Dopiero konferencje z ekspertką skończyłam xd Ale dam jej cynk. z mich wieści, nie am żadnych przeciwwskazań przy takiej suplementacji. Jejku żeby Ci tylko to zaskoczyło, to już w ogóle będę szczęśliwa.
Wschód trzyma się dzielnie, pozdrowienia Adze przekazałam. I znowu nie tak dawno pozdrowień nie było, proszę grzecznie więc mi tu takich rzeczy nie imputować. Brak kontaktu, to nie są nasze cechy rodowe, raczej przeginamy w drugą stronę. Buziaki :*
 betka
#5551
to już nie mam pomysłu, co by zaskoczyło... kiedyś już miałam lampy, fajnie pomagały, ale... zamknęli gabinet... :crazy: , teraz innego wyjścia nie ma, mam nadzieję, ze na lampy uczulenia nie dostanę :crazy: xd
ps. to mnie się coś zatęskniło :D
Awatar użytkownika
 dosia20011
#5552
z tego co mi wiadomo nie ma przeciwwskazań do naświetlań spożywając te preparaty ,z własnego doświadczenia ja nie miałam żadnych skutków ubocznych ,jedynym przeciwwskazaniem jest jeżeli spożywamy zioła światłoczułe np.dziurawiec a witamina e na ten przykład pomaga się opalać i chroni skórę a olej z czarnuszki łagodzi skutki długotrwałego przebywania na słońcu :)
 betka
#5553
no to bosko :D , Dosiu, dzięki :*
wiecie co? ale to jednak jest niesamowite, że my tu tak sobie, w 5 minut, pomagamy, no naprawdę, kurde, niesamowicie niesamowite :D :D :D
Awatar użytkownika
 dosia20011
#5554
beatka ja to będę miała do ciebie sprawo -niespodziankę ale to za niedługo być może :D :notguilty:

ps.jeśli chcesz więcej się dowiedzieć i być pewniejsza zapytaj wujka gogla-olej z czarnuszki a opalanie, na ten przykład :)
Awatar użytkownika
 henia
#5556
Kto czeka, ten się doczeka. A Dosia, ta to umie zaskakiwać, że ho ho :notguilty:
Awatar użytkownika
 DM 101
#6530
Kochani,
Odstawiłam Diprosalic i Clobex. Smaruję się tylko maścią robioną (wit A+E, mocznik) i chodzę na solarium. Idzie wolniutko ale jest postęp. :)