Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 3 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 2 gości

Emolium...nie do końca tak to miało wyglądać:/

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: Emolium...nie do końca tak to miało wyglądać:/

Postprzez szater 21 sie 2011, o 18:38

wistka z tego co sie orientuje to strodek na skóre głowy a nie preparat na włosy...to nie włosy maja ja wchłonac a skóra :surprised:
szater
Doradca

Reklama

Postprzez dora1000 22 sie 2011, o 16:48

Muszę przyznać Szater rację. Ja smarowałam ale w skórę, a nie we włosy. Coś nie coś zostaje, ale to za chwilę się wchłania i jest ok. Więc nie wiem ja Ty to robisz xd
dora1000
Bywalec

Postprzez wistka 14 mar 2013, o 11:31

Bardzo mnie dziwi twoje porównanie do kota. Dla mnie Emolium to rewelka! Po nałożeniu tego mleczka na włosy, one od razu żaczynają "żyć"! Stają sie spręzyste, mają połysk - po prostu żywe! Z pewnością robisz to źle! Ja nakładam na włosy lub skórę głowy bezposrednio po myciu lub po wysuszeniu - na czyste suche włosy! Nakładam tylko kilka kropel na dłoń i rozprowadzam po włosach. Zauważ, ze jest przy tym mleczku dozownik. Dozownik pozwala ci doprowadzić mleczko na chore miejsce i to tylko troszeczkę!!! Mleczko jest bardzo wydajne szybko się wchłania i nie musisz zalewać całej głowy. Oto warunek skuteczności: a)Na czyste włosy, b)kilka kropel na chore miejsce, c)kilka kropel na dłoń i rozprowadzić po suchych włosach!!! Napisz jak udała sie kuracja. Pozdrawiam. Wistka
wistka
Świeżak

Postprzez wistka 14 mar 2013, o 11:37

~Do Emolium...
Łapiesz mnie za słówka, a ja myslałam, że tobie chodzi o pomoc. Rób więc jak uważasz, ja nie jestem lekarzem! Odpisałam ci tylko, że dla mnie Emolium, to wspaniały środek i pomaga!!!!
Pozdrawiam. Wistka
wistka
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne