Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

DAIVONEX, potrzebuje pomocy

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: DAIVONEX, potrzebuje pomocy

Postprzez Gosiaczek68 3 kwi 2013, o 21:28

Miałem przyjemność stosować Daivonex, u mnie tez poszło w ciagu trzech dni, czasmi myślałm czy mi sterydu nie domieszali do tej mojej masci. Ja stosowałam we fałdach skórnych i na miejsca intymne, nie przerwałam leczenia po 3 dniach, bo to by było zbyt piekne żeby tak to sie zakonczyło. Miejsca długo utrzymywały się czerwone a raczej różowe, ale skóra była zdrowa bez łuski, smarowałm jeszcze jakis czas moze ze 3 tyg, nawet jak zaprzestałam stosowac Daivonex skóra miała inny kolor, później tylko szło natłuszczanie ewentualnie nawilżanie. Obecnie kolor sie wyrównał i nie ma śladu.
Smaruj dalej, to taka moja rada, jak sa efekty to tylko sie cieszyć ale nie przerywaj kuracji, musisz pamiętać tylko żeby dużo natłuszczać skóre, i nei doprowadzic do przesuszenia.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Gosiaczek68
Gaduła

Reklama

Postprzez Plinka 3 kwi 2013, o 22:04

Dzięki za pomoc :) zmiany są zupełnie niewyczuwalne ale jednak jeszcze przez jakiś czas będę smarować
mam tylko nadzieję że mimo szybkiego zaleczenia remisja będzie dłuższa :)
Plinka
Bywalec

Postprzez supermonia 6 lis 2013, o 17:18

hej mam pytanie co do nawilżania i natłuszczania skóry
robicie to klasycznie, balsamem itp? kiedy?
tzn. właśnie biorę udział w badaniach u mojego doktorka w klinice daivonexem i teżczeka mnie mazianie 2x dziennie po prysznicu/kąpieli
czy mogę po prysznicu nabalsamować się, a potem namaziać? już się gubię, za mało godzin w dobie na wszystko :P
supermonia
Świeżak

Postprzez Plinka 7 lis 2013, o 14:04

Można po prysznicu posmarować cienko balsamem, poczekać aż się wchłonie i dopiero Daivonexem ale ja bezpośrednio smarowałam Daivonexem a nawilżałam w ciągu dnia jak już nie czułam go na skórze :)
Plinka
Bywalec

Postprzez szater 8 lis 2013, o 09:28

moze sie nie znam ale....najlepiej stosowac Daivonex(czy aby napewno Daivonex a nie Daivobet?) bezposrednio na umyte ciało a nie stosowac balsam przez który bedzie sie masci cięzko przebic....zreszta najlepiej zapytac na miejscu...lekarz odpowie najbardziej wiarygodnie.
Zastanawiam sie co to za "testowanie" Daivonexu...leku ,ktoremu wypowiedziano rekomendacje ze wzgledu na słabe efekty terapeutyczne :surprised:
szater
Doradca

Postprzez supermonia 20 lis 2013, o 17:57

tak, na pewno chodzi o daivonex :)
supermonia
Świeżak

Postprzez szater 21 lis 2013, o 09:23

chetnie bym dowiedziała sie czegos wiecej ,wiec jakbys już posiadała wiedze to bardzo prosze napisz :please:
szater
Doradca

Postprzez djdragon10 8 maja 2014, o 12:09

Witajcie.Czy po naświetleniach dermalight 80 można stosować daivonex?Jeśli tak to czy rano muszę go zmyć,żeby zastosować znowu naświetlanie czy przez noc wchłonie się na tyle,że nie muszę go zmywać?Pozdrawiam;)
djdragon10
Świeżak

Postprzez szater 8 maja 2014, o 19:03

kalcypotriol ...czyli składnik masci Daivonex uwrazliwia na swiatło,zdecydowaniue lepiej zmyc,ja zle bardzo zareagowałam gdy wyszłam na słonce posmarowana (wieczorem) Daivonexem :notguilty:
szater
Doradca

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne