Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Czy ktoś stosował clobex?

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: Czy ktoś stosował clobex?

Postprzez marta_z-j 21 gru 2011, o 22:48

i normalnie ci się pieni na całe włosy? bo mi niekoniecznie i to mycie jest takie sobie - tyle co posmyram przy skórze i potem jeszcze zwykłym szamponem muszę umyć (dla tego odstawiłam bo używanie tego szamponu mnie przerasta :D)
piłeś - nie jedź, lepiej zapal i odleć ;)
marta_z-j
Bywalec

Reklama

Postprzez hawaje505 27 gru 2011, o 23:24

Cześć :hay: Sama mam łuszczycę głowy, lekarz przypisał mi clobex. Jest to szampon. Bardzo mi pomaga i widzę znaczną poprawę. Spróbuj go użyć, powinien ci pomóc a jeśli nie to na pewno nie zaszkodzi :) Życzę powodzenia :D
hawaje505
Świeżak

Postprzez puma 28 gru 2011, o 00:33

hawaje505 napisał(a):... powinien ci pomóc a jeśli nie to na pewno nie zaszkodzi :)

xd xd xd xd
puma
Aktywista

Clobex

Postprzez Paweł 30 gru 2011, o 12:46

hawaje505 napisał(a):Cześć :hay: Sama mam łuszczycę głowy, lekarz przypisał mi clobex. Jest to szampon. Bardzo mi pomaga i widzę znaczną poprawę. Spróbuj go użyć, powinien ci pomóc a jeśli nie to na pewno nie zaszkodzi :) Życzę powodzenia :D

Szampon jest ze sterydem, więc stwierdzenie, że na pewno nie zaszkodzi nie jest prawdą, bo może zaszkodzić.
Paweł
Administrator

Postprzez Flora 13 paź 2012, o 16:41

Przeraża mnie myśl o skutkach ubocznych..., ale lekarz wypisał, kupiłam i dziś pierwszy raz użyłam. Wiem, że jest sterydowy, ale mam wielką nadzieję, że pomoże. Zobaczymy.
Pozdrawiam,
Daga
Flora
Świeżak

Postprzez szater 14 paź 2012, o 20:48

Flora spokojnie za jednorazowe zastosowanie szamponu leczniczego włosy ci niepowypadaja i napewno tragizmu nie bedzie...po zaleczeniu stanu ostrego spróbuj zastosowac cos lzejszego....bo ciagłe stosowanie sterydów to juz insza bajka...powodzenia :*
szater
Doradca

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne