Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Cygnolina 0 25

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Cygnolina 0 25

Postprzez aueternum 16 lut 2018, o 13:27

Witam, kilka dni temu dostałem od dermatologa receptę na maść z cygnoliną 0,25%. Zrobiłem mały research w Internecie i z tego co wyczytałem przy stosowaniu cygnoliny powinno się stopniowo zwiększać stężenia. Mój dermatolog kazał się pokazać za jakieś 2 miesiące... Jak myślicie, powinienem się upomnieć po tygodniu, może 2 tygodniach o nowe stężenie?
aueternum
Świeżak

Reklama

Re: Cygnolina 0 25

Postprzez henia 16 lut 2018, o 22:48

Wszystko zależy od tego, jakie doświadczenie ma Twoja skóra z cygnoliną?

Na jaki czas masz nakładać tę maść na zmiany?

Niemniej, 2 miesiące na jednym stężeniu i to tak niskim, to wg mnie, trochę strata czasu hmmm...
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Re: Cygnolina 0 25

Postprzez szater 24 lut 2018, o 13:35

Dokładnie,ja bym nakładała tak z tydzien 1xdziennie na 2h,potem 2tygodnie 2xdziennie na 2godz,potem tydzien na dwie godziny pod okluzje,i dokonczyc 2xdziennie na dwie h pod okluzje,potem możesz kłasc na cała noc xd
szater
Doradca

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne