Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Brodalumab - lek biologiczny

Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Re: Brodalumab - lek biologiczny

Postprzez basia_s 27 cze 2013, o 20:32

Ja dostałam juz dwie dawki. pierwszy raz były 3 zastrzyki , drugi raz były 2 zastrzyki. Teraz za tydzień kolejna dawka. Zmiany zbladły. Czekam na efekt gładkiej skóry o jednym kolorze. :)
basia_s
Świeżak

Reklama

Postprzez wujcio 27 cze 2013, o 20:43

U mnie po 2 zastrzyku zostały już prawie same białe plamy które znakomicie komponują się z moim niedawno zdiagnozowanym bielactwem.
Jaki lek przyjmujesz ? Z tego co zauważyłem to chyba nie Brodalumab ?
Wszystkie podane przeze mnie informacje służą jedynie ogólnym celom informacyjnym. Nie należy lekceważyć profesjonalnej porady lekarskiej lub opóźniać konsultacji z lekarzem.
wujcio
Świeżak

Postprzez henia 28 cze 2013, o 10:55

Zawsze podziwiam tych, których choroba zmusza do stosowania "ciężkiej artylerii". Gratuluję odwagi, jak też sukcesów w walce :*
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez wujcio 28 cze 2013, o 16:01

W moim przypadku to konieczność. Ostatni pobyt w szpitalu nic nie pomógł a akurat z tej placówki zawsze wychodziłem w miarę czysty. Na początku pobytu miałem zaproponowany udział w badaniu i byłem nastawiony raczej negatywnie ale widząc o się dzieje zgodziłem się i nie żałuje a wręcz polecam. Ta kuracja najbardziej leczy moją psychikę, czuje jak by mi dano drugie życie :)
Wszystkie podane przeze mnie informacje służą jedynie ogólnym celom informacyjnym. Nie należy lekceważyć profesjonalnej porady lekarskiej lub opóźniać konsultacji z lekarzem.
wujcio
Świeżak

Postprzez basia_s 7 lip 2013, o 20:18

Leczę się Brodalumab'em w Warszawie, zmiany sa juz prawie gładkie i blade. Jestem bardzoo zadowolona. Wkońcu po 18 latach mam " czysta skórę" . Sa jeszcze wolne miejsca , jakby byli chetni.
basia_s
Świeżak

Postprzez awanka 6 maja 2015, o 12:25

Jestem na tym leku od dwóch i pół roku. Nie mam zmian łuszczycowych i jest wspaniale.
awanka
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie tradycyjne