Menu użytkownika

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (59) było 22 sie 2014, o 07:44

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Zioła na łuszczycę

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Zioła na łuszczycę

Postprzez korek_ 13 lip 2013, o 19:10

Cześć wszystkim!
Jako totalny nowicjusz w serwisie, z kolei nie taki już nowicjusz w starciu z łuszczycą, zwracam się z prośbą o pomoc! :)
Nigdy nie miałam okazji (hm, okazja to chyba złe słowo... może lepiej... "nigdy nie miałam chęci" :P ) spróbować zaczerpnąć dobroci ziół :) Moje jedyne doświadczenie w tym temacie to jedynie okresowe popijanie zielonej herbaty.
Czy ktoś kochany mógłby zaproponować standardowy pakiet ziołowy? Od czego zacząć, na co zwrócić szczególną uwagę, jak stosować? :) Dodam tylko, że moim głównym problemem jest łuszczyca głowy, zajmująca jej całą powierzchnię. Do tego kilka wysypów na ciałku, właściwie całkiem upierdliwych...
Pozdrawiam i całuję gorąco, jednocześnie prosząc o kilka słów wprowadzenia w temat!
Jeszcze raz buziak!
Ostatnio edytowano 19 lip 2013, o 11:54 przez Paweł, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zmieniłem temat na bardziej adekwatny.
korek_
Świeżak

Reklama

Re: Laik amator prosi o wsparcie!

Postprzez Basieńka44 13 lip 2013, o 19:14

Witaj
przeglądnij mieszanki na drogi moczowe nerki itp
a tak od zaraz możesz wprowadzić wodę z cytryną na czczo wieczorem przygotować rano wypić
ja daje sok pół cytryny na 3/4 szkl wody
zalać przegotowaną wodą i przykryć
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Aktywista

Postprzez korek_ 13 lip 2013, o 19:20

Basiu, jesteś wspaniała! :) Nie spodziewałam się tak szybkiej odpowiedzi! Całusy!

A właściwie mam dodatkowe pytanie, czy jakieś ziółka będą w stanie wspomóc mnie w walce z uporczywymi czerwonymi plamami, które bezkarnie ciągle atakują moje czoło? Chciałabym je nieco..."wybielić" :)
korek_
Świeżak

Postprzez Basieńka44 13 lip 2013, o 19:27

Akurat robiłam przegląd forumków :D :D :D
co stosujesz na to czoło????
z zatokami problemu nie masz???
poczytaj ten temat co na twarz na czoło też pomoże
zycie-z-luszczyca/jesien-natura-szykuje-sie-do-snu-a-luszczyca-sie-budzi-t460.html
Basieńka44
Aktywista

Postprzez szater 14 lip 2013, o 17:42

temat ziół i leczenia nimi łuszczycy już był omawiany na forum...zerknij tu,poczytaj,przemysl:

leczenie-niekonwencjonalne/napar-z-ziol-naprawde-pomaga-t393.html

moze dodam ze najbezpieczniej jest stosowac pojedyncze zioła,mieszanki bywaja zdradliwe,szczególnie gdy ktos stosuje jakies leki lub srodki antykoncepcyjne :notguilty:
szater
Doradca

Postprzez Plinka 14 lip 2013, o 21:29

korek_ napisał(a):Dodam tylko, że moim głównym problemem jest łuszczyca głowy, zajmująca jej całą powierzchnię.

Witam Cię :)
Ja również z ziółek tylko herbatka zielona ewentualnie mięta, melisa także nie pomogę ale za to mogę Ci na głowę polecić maseczkę z drożdży, jeśli nie próbowałaś to zachęcam - u mnie rewelacja po skorupie nie ma śladu.
Pozdrawiam
Plinka
Bywalec

Re: Zioła na łuszczycę

Postprzez korek_ 21 lip 2013, o 19:11

Basiu, z zatokami wszystko w porządku. Na czoło poza kremami nawilżającymi i sterydami (od czasu do czasu) nic nie nakładam, bo zupełnie nie wiem co mogłoby być odpowiednie. Eksperymentów jako tako się boję, coby nie pogorszyć sytuacji.

Plinka, niestety nie mogę znieść zapachu drożdży, poza tym działają na mnie zbyt... wysuszająco?

I trochę z innej strony, co moglibyście polecić na skórę głowy z zadaniem dokładnego nawilżenia? :) Przez ostatnie pół roku stosowałam krem mediderm, jest o tyle fajny, że łatwo się zmywa, jest wydajny i tani. Macie jakieś faworyty? :)

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za odpowiedzi, jesteście kochani! :)
korek_
Świeżak

Postprzez sylwiaborysiak2013 14 lut 2014, o 11:28

Jeśli chodzi o ziółka to bardzo dobry preparatem jest ostropest mielony!!! :) Łagodzi stany zapalne oraz jest idealnym lekiem na łuszczycę. :) Doradzam z tego względu, iż moja dobra znajoma korzysta z tego ziółka i efekty są naprawdę genialne! Pozdrawiam i zachęcam! :)
sylwiaborysiak2013
Świeżak

Postprzez Basieńka44 14 lut 2014, o 14:00

sylwiaborysiak2013 napisał(a):Jeśli chodzi o ziółka to bardzo dobry preparatem jest ostropest mielony!!! :) Łagodzi stany zapalne oraz jest idealnym lekiem na łuszczycę. :) Doradzam z tego względu, iż moja dobra znajoma korzysta z tego ziółka i efekty są naprawdę genialne! Pozdrawiam i zachęcam! :)

Ostropest mielony tuż przed sp[ożyciem tak kupny mielony nie ma już żadnych większych wartości :(
Basieńka44
Aktywista

Postprzez sylwiaborysiak2013 14 lut 2014, o 15:00

Basieńko? :) Moja dobra znajoma od dziecka ma łuszczycę! W lato nie widać aż tak bardzo, ale zimą? Była tragedia! Teraz pije regularnie ostropest i naprawdę widać efekty!!! Wiesz, jeszcze zależy z jakiej firmy, ona ma z firmy, która jest producentem, także nie ma tam żadnych niedogodności.
sylwiaborysiak2013
Świeżak

Następna strona

• Reklama
Aukcje

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne