Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 4 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 4 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Yiganerjing - chińska maść na bazie ziół

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Re: Yiganerjing - chińska maść na bazie ziół

Postprzez kruszynka 2 kwi 2018, o 21:11

Ps. W poście Heni z 8 marca jest informacja, że stężenie steroidu to 0,025%. To mało. Jeśli maść Wam szkodzi - odstawcie, jeśli pomaga - stosujcie z głową. Ja jako dziecko w latach 80-tych ubiegłego wieku byłam leczona głównie sterydami - moi rodzice nie mieli świadomości, że to może zaszkodzić. Dziś na szczęście mamy większa wiedzę na ten temat. Powodzenia.
kruszynka
Poszukiwacz

Reklama

Postprzez Dolce13 4 kwi 2018, o 17:47

Witaminy D i K na pewno warto brać, szczególnie w okresie zimowym. Już nawet nie o Ziębę tu chodzi. Lekarze zaczynają sami o tym mówić, ostatnio nasza pani doktor pediatra też to potwierdziła. W naszym klimacie w zimie to praktycznie konieczność.
Zauważyłem na swoim przykładzie, że bardzo dobrze działa witamina C w dużych dawkach dziennych.
Dolce13
Świeżak

Postprzez venom 16 kwi 2018, o 14:52

Cześć. Już wcześniej kupowałem maści dla brata, jednak teraz wszędzie poznikały aukcje, chodzi mi o zagraniczne strony, nie o allegro. Aliexpress itd. Jeśli macie jakąś aukcje to polećcie.

Dodatkowo mam pytanie, czy maść z dziećmi na opakowaniu to ta sama maść co była wcześniej? Ta zielonkawa?

Z góry dzięki.
venom
Świeżak

Postprzez Paweł 17 kwi 2018, o 05:25

Na eBayu i Amazonie zniknęły, bo produkt zawiera steryd, a sprzedaż preparatów sterydowych bez recepty jest zakazany. Nie wiem jakie regulację są na Aliexpress, ale faktycznie tam też maść zniknęła.

A ta maść z dziećmi to jest inna maść.
Paweł
Administrator

Postprzez camisado 18 kwi 2018, o 21:55

Sto lat mnie tu nie było - tak jak napisała Szater życie pędzi, jest za krótkie i nie ma powtórek. Również stosuję maść długo (2lata?) - kilka dni jak coś się pojawi, zmiana później nie wraca,mam spokój nawet kilka tyg.do czasu, aż zjem coś niezdrowego i wyjdzie mi nowa plamka w zupełnie nowym miejscu. Generalnie odkąd jej używam nie czuję w ogóle, że mam łuszczycę! Kto przeżył silne napady, ten wie, jak purpurowa pod łuską skóra może boleć i dzięki tej maści ja już nie wyobrażam sobie oddać się w ręce dermatologa i przyjąć tonę sterydów, bo na receptę to bezpieczne... Wcale nie były bezpieczne, cierpiałam po nich strasznie, skóra purpura, nie mówiąc o trądziku posterydowym... I nikt nie umiał mi pomóc. Jak sobie przypomnę te wizyty: "a co ta skóra taka czerwona?", "Nie drapałam, to po sterydach, mówiłam, że nie mogę ich brać" i jedna odpowiedź: "niemożliwe" :/ Cieszę się, że już nie muszę odwiedzać lekarzy! Również uważam, że cała ta nagonka jest prowadzona przez koncerny farmaceutyczne, bo chodzi o kasę. Taka mała ilość sterydu nikomu nie zaszkodzi. Ciekawe, że np.nie zrobią badań w polskich szpitalach, ilu ludzi umarło w mękach spowodowanych chemią, którą tłoczy się w żyły chorych jak witaminki nawet w przypadku tych rodzajów nowotworów, co do których nie odnotowuje się żadnego ozdrowienia dzięki takiej chemii... To nas nie zabije, ale yiganerjing tak?
Wiem najlepiej, co mi szkodzi, a co nie - mój organizm pokazuje mi to każdą nową plamką :) Apeluję o stosowanie wszystkiego z rozwagą i nieodrzucanie czegoś, co nam służy, tylko dlatego, że koncernom spadła sprzedaż exorexu czy innych drogich, skutecznych jak na loterii specyfików.
camisado
Poszukiwacz

Postprzez Paweł 19 kwi 2018, o 05:10

Popieram przedmówczynię, bo wszystko jest dla ludzi, tylko z rozwagą.

Ja stosować nie będę, bo z zasady nic sterydowego nie stosuję. Ale jak komuś pomaga i to diametralnie, to czemu nie? Mamy informację jaki jest steryd i w jakiej ilości. Każdy może zadecydować czy chce stosować.

Bo najważniejszym wskaźnikiem czy stosować, czy nie jest nasz organizm. To on powie czy należy stosować, czy nie.
Paweł
Administrator

Postprzez StainMan 23 kwi 2018, o 19:26

Jeśli maść zniknęła z Amazona, eBay'a i AliExpress, to gdzie (oprócz Allegro, bo tam ceny za tubkę są podbijane podwójnie :/) można ją obecnie dostać?
Ponad miesiąc temu odstawiłem MTX, dostałem silnego wysypu - całe ciało mam pokryte ł. - i nie wiem co robić. Obecnie mam zbyt mało tubek chińczyka, aby tylko za jego pomocą pozbyć się cholery, a nie chcę znów sięgać po sterydy typu Daivobet.
Just remember that no one is perfect. Embrace your individuality! It's makes you who you are.
StainMan
Poszukiwacz

Postprzez henia 27 kwi 2018, o 21:25

EBay - pięknie zapakowana i z ulotką informacyjną.
Koszt 10 szt. ok. 60 zł.
Załączniki
20180427_110454_HDR-1.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
20180427_110454_HDR-1.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg (74 KiB) Przeglądane 330 razy
20180427_110223_HDR-1.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
20180427_110223_HDR-1.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg (78.23 KiB) Przeglądane 332 razy
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez StainMan 29 kwi 2018, o 23:17

Możesz heniu podrzucić link do tej aukcji? Sam nie mogę jej znaleźć na EBay'u. :)
Just remember that no one is perfect. Embrace your individuality! It's makes you who you are.
StainMan
Poszukiwacz

Postprzez henia 30 kwi 2018, o 07:39

StainMan napisał(a):Możesz heniu podrzucić link do tej aukcji? Sam nie mogę jej znaleźć na EBay'u. :)

https://www.ebay.com/itm/Green-Herbal-E ... 2749.l2649
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne