Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 6 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 6 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Yiganerjing - chińska maść na bazie ziół

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Re: Yiganerjing - chińska maść na bazie ziół

Postprzez kruszynka 1 paź 2017, o 12:57

Pewnie nigdy nie dowiemy się prawdy. Musimy wierzyć w uczciwość producenta i obserwować własny organizm. U mnie maść ta daje rezultaty dość szybkie ale tylko w obrębie twarzy, szyi, klatki piersiowej czy pleców. Na nogach w zasadzie nie działa. Z kolei sterydy, nawet te bardzo mocne typu dermovate też nie robią u mnie rewolucji. Nie miałam tez po nich nawrotów. Łuszczyca zwyczajnie ze mną była, choć do maja tego roku w bardzo łagodnej postaci. Mydła nie używałam (nawet nie wiedziałam, że takie jest). Pozdrawiam.
kruszynka
Poszukiwacz

Reklama

Postprzez Lukkon 3 paź 2017, o 14:04

Czy ktoś się odważył zastosować na okolicę intymne?
Lukkon
Świeżak

Postprzez szater 4 paź 2017, o 09:01

Już gdzies pisałam,stosowałam własciwie wszedzie gdzie była potrzeba...posladki i wzgórek łonowy takze :)
szater
Doradca

Postprzez bame2109 dzisiaj, o 09:35

ktoś ma jakieś newsy w sprawie sterydów w tej maści :)? Był boom i teraz kompletna cisza :)
bame2109
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne