Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

Test Volla - oszustwo czy nie?

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Re: Test Volla - oszustwo czy nie?

Postprzez Paweł 8 kwi 2017, o 07:53

Jeśli już stosuje to zewnętrzne preparaty ziołowe, złożone. Metodą prób i testów.

Ale wiem, że na łuszczycę pomaga nagietek lekarski, fiołek trójlistny, skrzyp polny. To na forum ludki polecają wrotycz, żywokost czy żyworódkę pierzastą. Kąpiele w słomie owsianej pomagają, ewentualnie w płatkach owsianych.

Są też zioła na łuszczycę do picia - chyba Ojców Bonifratrów o ile dobrze pamiętam.

Poszperaj w tym dziale. Coś na pewno znajdziesz.
Paweł
Administrator

Reklama

Postprzez antonia 8 kwi 2017, o 09:15

Nie wszyscy potrafią, lub nie mają możliwości zrobić sobie bardzo dobre ziołowe środki do skóry i wspomagania leczenia łuszczycy.
Nie jest łatwo zrobić dobry krem, żeby się nie rozwarstwiał, czy szampon do włosów na bazie ziół sprawdzonych, samemu uzbieranych.
Można zamówić prywatnie wspaniałe balsamy, kremy, maści, szampony, żele i inne cuda zrobione przez zielarkę, która zna się na rzeczy i robi indywidualnie pod wymagania kupującego i o wiele taniej niż to proponują profesjonalne firmy.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez alina lipiec 8 kwi 2017, o 10:27

po latach prób i błędów,wydania kupy kasy twierdzę,że maści i pozostałe specyfiki dobrane indywidualnie są tym co szukałam i co nareszcie trafiłam-dzieki koleżanko za namiary :)
alina lipiec
Świeżak

Postprzez knet 9 kwi 2017, o 20:09

Z tym, że mi bardziej chodzi o stawową i działania profilaktyczne.

Stąd szukam innych alternatywnych metod.

Ostatnio byłem u lekarza pierwszego kontaktu i nie chciał mi przepisać Witaminy D na receptę i musiałem sam kupić zamiennik https://www.doz.pl/apteka/p111081-D-Vit ... ych_60_szt.

Dodatkowo, okazało się, że badanie krwi wykrywające poziom Witaminy D kosztuje 115 zł, bo nie jest refundowane.

Z jakiegoś powodu przez nasilenie choroby miałem te wyraźne kłopoty z chodzeniem i tu pytanie, czy ja w jakiś sposób nie doprowadziłem do tego.

Dlatego zacząłem przeglądać informacje w kwestii toksyn, oczyszczania organizmu.
knet
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne