Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Sorion

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Re: Sorion

Postprzez tik_tak 26 lis 2016, o 11:32

Dziś właśnie zakupiłam Sorion w aptece internetowej. Mam drobna zmianę na łokciu. Maść chińska z tym tylko nie poradziła sobie. Zacznę stosować i o efektach powiem.
tik_tak
Świeżak

Reklama

Postprzez tik_tak 30 lis 2016, o 16:58

Dziś dostałam sorion. Nie wiem tylko ile razy dziennie smarować zmiany? Może ktoś wie, lub ma doświadczenie? Dziękuję za pomoc.
tik_tak
Świeżak

Postprzez henia 30 lis 2016, o 17:43

Myślę, że dwa razy dziennie wystarczy. To konsystencja kremu wiec dobrze zadbać, żeby nie "wytrzeć" w ubrania od raz :)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez Alicja 12 gru 2016, o 16:46

O kremie Sorion, ze strony summerherbal.com :POLSKI
* Zastrzeżenie - Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Sorion Ziołowy Krem ma nową, unikalną mieszankę oleju kokosowego i egzotycznych ziół jak Neem, kurkuma, Indian marzanny i Sweet Indrajao. Nasza formuła oparta jest na starożytnej indyjskiej tradycji, która obejmuje 5000 lat. Sorion wspiera zdrową i piękną cerę dla osób z czerwoną, suchą, swędzącą, łuszczącą się i łuszczenie się skóry. Przywraca skórę do swojego pierwotnego piękna.

Składniki: wazelina (Wazelina) kokosowe (Cocos nucifera) Fruit Oil, mikrokrystaliczna wosk, parafina, Neem (Azadirachta indica), liści i kory Ekstrakty, indyjski Madder (Rubia cordifolia) korzeni i łodyg, ekstrakt kurkumy (Curcuma longa) kłącze Ekstrakty słodki Indrajao (Wrightia tinctoria) wyciąg z kory, Perfumy, bUTYLOHYDROKSYANIZOL, dwutlenek tytanu.

Wskazówki: podczas korzystania Sorion należy skonsultować się z lekarzem. Tylko do użytku zewnętrznego. Delikatnie nałożyć cienką warstwę kremu na obszarze, do 3 razy dziennie. Jeśli skóra jest zaczerwieniona i łuszcząca się, stosować krem ​​delikatnie bez wcierania. Nie stosować na otwarte rany lub zakażonym, popękanej skóry. Należy unikać bezpośredniego światła słonecznego bezpośrednio po użyciu. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
Alicja
Poszukiwacz

Re: Yiganerjing - chińska maść na bazie ziół

Postprzez henia 23 kwi 2018, o 19:37

A tego https://www.facebook.com/sorionpolska/? ... JU&fref=nf próbowałeś?

Dużą promocje właśnie mają, może warto sprawdzić? u mnie skuteczny :)
Ostatnio edytowano 25 kwi 2018, o 04:57 przez Paweł, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesione posty.
henia
Doradca

Postprzez StainMan 23 kwi 2018, o 22:21

O Sorionie słyszałem, ale nie stosowałem go. Może faktycznie warto spróbwać. Ale... ta cena! 50g to dla mnie za mało. Mam zasypane całe ciało, a taka tubeczka szybko się skończy. :( Musiałbym ich kupić przynajmniej parę.
Just remember that no one is perfect. Embrace your individuality! It's makes you who you are.
StainMan
Poszukiwacz

Postprzez kruszynka 24 kwi 2018, o 20:24

Henia, napisz proszę więcej o Sorionie. Jak długo stosujesz, kiedy widać efekty, na jak długo starcza tubka? Mam łuszczycę w postaci drobnych kropeczek. Trudno to smarować.
kruszynka
Poszukiwacz

Postprzez b1std 24 kwi 2018, o 21:51

Ja próbowałem Soriona i mam wyrobione zdanie - oprócz dobrego nawilżania nic nie wnosi. Podobne zdanie ma wiele osób.
b1std
Świeżak

Postprzez henia 25 kwi 2018, o 19:47

kruszynka napisał(a):Henia, napisz proszę więcej o Sorionie. Jak długo stosujesz, kiedy widać efekty, na jak długo starcza tubka? Mam łuszczycę w postaci drobnych kropeczek. Trudno to smarować.

Z Sorionem zetknęłam się jakieś 2 lata temu, jeszcze nie było w Polsce prawnego przedstawiciela.
O jego skuteczności u mnie już się wypowiadałam tu - zaleczył mi ze 2 zmiany i jest oki jeżeli chodzi o utrzymanie skóry na zmianach bez łuski. Mam obecnie ł. szczątkową - ze starości chyba mi odpuściła, to raczej szorstka skóra na łokciach, pośladkach, ramieniu. O wielkości i agresywności tych moich zmian niech świadczy - kupiłam tubkę tegoż preparatu ze 2 lata temu, i smarując nim, ze 3 razy w tygodniu, te swoje łokcie, mam jeszcze szczątkowe ilości tej maść, w tej tubce :D
henia
Doradca

Postprzez StainMan 13 maja 2018, o 17:38

heniu poszedłem za Twoją sugestią i od paru dni wypróbowuję 'SORION'. Oczywiście, jest za wcześnie, żeby mówić o jakichkolwiek postępach. Na razie stosuję go na plecy, bo na nogi może być zbyt słaby.
Just remember that no one is perfect. Embrace your individuality! It's makes you who you are.
StainMan
Poszukiwacz

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne