Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 dora1000
#1076
Witajcie. Dzwoniłam do trychologa, koszt takiego zabiegu z pary wodnej wynosi 150 zł, a trzeba przyjąć 7 do 10 takich zabiegów w zależności od zaawansowania łuszczycy.Trochę mnie to przeraziło. Powiem Wam ze strasznie się tym nakręciłam, tym badziej ze od 4 tygodni mam straszny wysiew na głowie. Oczywiście zrzucam łuskę i mam nowy lek niby nie steryd ( poszłam za waszymi radami ) Protopic 0,1%. Mam tak czerwoną głowę i tak wrażliwą do tego swędzi i boli okropnie. Więc wpadłam na pomysł i przypomniałam sobie że kuzynka fryzjerka ma coś takiego jak para wodna. Więc dziś się tam wybrałam i skorzystałam z tej sauny. Posmarowała mi tylko jakimś balsamem głowę. I wiecie co efekt przeszedł moje oczekiwania. Zero zaognionej skóry !!!! przestało boleć. Ulga duża. Jestem pod wrażeniem. Spróbujcie też może i Wam pomoże przynajmniej na te plamy. Chciałabym tylko poznać tajniki trychologa czym smaruje głowę. Efekt byłby lepszy :) . A co wy o tym sądzicie??
Ja zaraz ide sprawdzić za ile można kupic taką parę wodną. Skorzystają na tym także włosy.

Pozdrawiam Was
Awatar użytkownika
 szater
#1081
no przeciez napisała cytuje :
"Zero zaognionej skóry !!!! przestało boleć. Ulga duża. Jestem pod wrażeniem." :D
Awatar użytkownika
 Paweł
#1090
szater pisze:no przeciez napisała cytuje :
"Zero zaognionej skóry !!!! przestało boleć. Ulga duża. Jestem pod wrażeniem." :D
No tak, ale mnie ciekawi bardziej dokładny opis :D
 dora1000
#1106
Paweł korzystałam tylko raz z tej pary wodnej. Ja na glowie nie miałam w tym momencie za dużo łuski. Większość place czerwone i potworne pieczenie. Ale moja kuzynka, która prowadzi ten salon fryzjerski ma ten sam problem co my. Mówi że łuska odchodzi. Skóra jest bardzo nawilżona. Jak dacie mi troszkę czasu to ja to przetestuje na sobie. Mąż obiecał mi kupić taką saunę parową na głowę. Myśle że efektem dużym by było smarowanie maścią głowy i wsadzenie jej pod parę. Efekt może być naprawde rewelacyjny. Pojadę do trychologa dowiedzieć się jakie proponuje maści. Jak pomyślę że miałabym wydać 1500 zł na 10 zabiegów, to aż żal bierze. A saune kupię za 450 zł + dodatkowo maści z których korzystają trycholodzy. Jeżeli ktoś bedzie z Wielkopolski mogę zaprosić do siebie w celu wypróbowania sauny i przekazania efektów innym. W końcu jesteśmy jak jedna rodzina.
Awatar użytkownika
 Paweł
#1108
W takim razie czekamy na zdanie relacji z testów :) Wszak z łuszczycą głowy wiele osób się boryka.
Awatar użytkownika
 Shamhat
#2849
Dora pisałaś tu ostatnio jakiś czas temu
I co z ta sauną, jak Ci poszło?
A czym Ci kuzynka skórę głowy posmarowała?
 dora1000
#3056
Sauna działa bardzo dobrze. Łuska pięknie schodzi, a skóra pięknie nawilżona. A kuzynka nawilżą mi balsamem do włosów nawilżającym, ale trycholodzy mają specjalistyczne balsamy. Na tą chwilę nie stać mnie wydać 150zł x 8 seansów. Więc posiłkuje się sauną u fryzjera. Ale ostatnio po rosyjskim szamponie narobiłam sobie tylko bałagan na głowie, a było super i od nowa zaczynam kuracje swoje domowe.