Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 4 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 4 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Ostrzeżenie przed możliwym oszustwem

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Ostrzeżenie przed możliwym oszustwem

Postprzez Jacky 23 gru 2015, o 01:24

Ostrzegam przed możliwym oszustwem.
Mianowicie dziś w necie natrafiłem na reklamę kremu z miodem Manuki. Wszedłem by zobaczyć co i jak po czym wpisałem komentarz w którym m. in. poinformowałem, że mi sam miód Manuka nie pomógł.

Komentarz został opublikowany ale za chwilę znikł.
Próbowałem jeszcze kilka razy ale każdorazowo wpis za chwilę po opublikowaniu został kasowany.
Wzbudziło to we mnie niepokój więc wszedłem na ich stronę główną: http://webmoneysaver.com/48/manukaextra/ gdzie m.in. okazało się że krem ten poleca niejaki Rafał Majewski, który niby ma gabinet (od 15! lat) w Warszawie.
Sprawdziłem: Nie ma takiego w Wawie a "jego" zdjęcie widoczne na w/w stronie www delikatnie mówiąc jest pożyczone z innych źródeł na własne potrzeby!

Reklamowanego kremu nie używałem więc nic nie napisze na jego temat ale chciałem Was ostrzec przed sępami żyjących z naszych i cudzych nieszczęść.

Przy okazji wszystkiego NAJ z okazji Świąt i wiele nadziei ale i pozytywnych zaskoczeń związanych z Panią "Ł" w Nowym Roku :)
Jacky
Świeżak

Reklama

Re: Ostrzeżenie przed możliwym oszustwem

Postprzez antonia 23 gru 2015, o 01:55

Jacky napisał(a):ale chciałem Was ostrzec przed sępami żyjących z naszych i cudzych nieszczęść.

Dla nas to nic nowego ;) Nawet tu na forum wchodzą różne sępy próbując oskubać do żywego tych najmniej zorientowanych w lekach,
zawzięcie przekonując o swoich racjach, swojej inteligencji i naszej głupocie. Pochwalam takie ostrzeżenia, nie pozwalajmy sępom :angry: żerować na cudzym nieszczęściu.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez szater 24 gru 2015, o 17:39

Też słyszałąm o tym naciąganiu na "cud miód" :devil:
szater
Doradca

Postprzez julian 4 paź 2016, o 21:00

Sprawdziłem już, że uczulają mnie preparaty z woskiem pszczelim, a chciałem wypróbować teraz ten cudownie reklamowany wszędzie cut-mjut ;-) wysłałem maila, czy mogą mi wysłać jakąś minimalną próbkę reklamową, żebym sprawdził, czy manuka mnie uczula jak nasze miodowe preparaty czy nie. Po jakimś czasie dostałem odpowiedź "małe opakowanie maści może Pan otrzymać w ceni 90 PLN."
Nie podano, jakie to jest "małe" no i cena za "małe" powala ! To ile kosztuje duże ? Dałem sobie spokój...
julian
Świeżak

Postprzez antonia 5 paź 2016, o 00:38

julian napisał(a):Nie podano, jakie to jest "małe" no i cena za "małe" powala ! To ile kosztuje duże ? Dałem sobie spokój...

Podczas gdy jednych powala to innych leczy :D
Zawsze znajdą się tacy, którzy gotowi są płacić krocie za placebo, dla nich im droższe tym lepsze i to skutkuje :cool:
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez Paweł 5 paź 2016, o 10:09

Miód manuka pochodzi z Nowej Zelandii/Australii.

Nieco info za Zbigniewem T. Nowakiem "Antybiotyki z Apteki Pana Boga":

Miód manuka wykazuje silne działanie grzybobójcze i bakteriobójcze. Odnośnie skóry leczy trudno gojące się rany, owrzodzenia, poparzenia, ropnie, czyraki. Jest pomocny w odleżynach i egzemie.

Porównywalną do miodu manuka - potwierdzoną klinicznie - wartość antybiotyczną posiada również czysty miód lipowy.

Czyli to tak generalnie nie jest "cudowny lek na łuszczycę". A można spróbować tańszego polskiego miodu.

Ten produkt wprawdzie ma tam jeszcze wyciąg z nagietka i d-pantenol, które pomagają w łuszczycy, ale generalnie cena produktu jest zdecydowanie wywindowana w górę. Maść z nagietka kosztuje kilka zł. D-pantenol też.
Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne