Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Nowy lek?

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Nowy lek?

Postprzez teresakz 13 cze 2012, o 15:16

Czy ktoś wie gdzie można kupić Compound Fluocinonide Tincture? Mam łuszczycę od wielu lat, próbowałam wielu medykamentów z różnym skutkiem ostatnio dostałam lek o który pytam, od znajomej korzystającej z pomocy azjatki. To rewelacja. Jest to plyn niebrudzący,dość dobrze pachnący, pod jego wplywem wszystko pięknie schodzi. Ponoć jest on na rynku,na opakowaniu jedynie chińskie znaczki. Pozdrawiam!
teresakz
Świeżak

Reklama

Re: Nowy lek?

Postprzez szater 13 cze 2012, o 16:36

Rózniscie sie ten płyn nazywał,skutki opłakane po stosowaniu i jego i sławetnej masci 999,proponuje poczytac tu:

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... =0&start=0

i tam poszukac

Katalog - Dermatis Cleartincture - Dct
szater
Doradca

Postprzez krzysia 13 cze 2012, o 22:43

Skład tego "cudownego" leku jest podobny do Flucinaru-działa szybko,ale niszczy skórę.Kiedyś stosowałam Flucinar i mam zcieńczenia skóry (teraz mogę skaleczyć się głęboko nawet kartką) a pani ł upodobała sobie właśnie tą pergaminową skórę wierzchów dłoni.Nie mogę stosować wielu leków,bo teraz moja skóra dostaje "głupawki"nawet po najlżejszym sterydzie.
krzysia
Poszukiwacz

Postprzez antonia 13 cze 2012, o 23:29

Ja mam ten sam problem :)
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez Basieńka44 14 cze 2012, o 05:41

Ja tą pergaminową skórę po sterydach smarowałam maścią cynkową się zregenerowała i nie pęka już pod wpływem kartki papieru :D
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez JustynaDżasta 14 cze 2012, o 20:54

to ja poproszę o namiary ,gdzie kupić .... kiedyś tego używałam . Było skuteczne ale dość inwazyjne ale to nie problem :P Basieńka 44 wysłałam wiadomość na priv.
dziadostwo to dziadostwo, trzeba z dziadostwem żyć :P
JustynaDżasta
Świeżak

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne