Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 teresakz
#11547
Czy ktoś wie gdzie można kupić Compound Fluocinonide Tincture? Mam łuszczycę od wielu lat, próbowałam wielu medykamentów z różnym skutkiem ostatnio dostałam lek o który pytam, od znajomej korzystającej z pomocy azjatki. To rewelacja. Jest to plyn niebrudzący,dość dobrze pachnący, pod jego wplywem wszystko pięknie schodzi. Ponoć jest on na rynku,na opakowaniu jedynie chińskie znaczki. Pozdrawiam!
 krzysia
#11558
Skład tego "cudownego" leku jest podobny do Flucinaru-działa szybko,ale niszczy skórę.Kiedyś stosowałam Flucinar i mam zcieńczenia skóry (teraz mogę skaleczyć się głęboko nawet kartką) a pani ł upodobała sobie właśnie tą pergaminową skórę wierzchów dłoni.Nie mogę stosować wielu leków,bo teraz moja skóra dostaje "głupawki"nawet po najlżejszym sterydzie.
 Basieńka44
#11561
Ja tą pergaminową skórę po sterydach smarowałam maścią cynkową się zregenerowała i nie pęka już pod wpływem kartki papieru :D
Awatar użytkownika
 JustynaDżasta
#11581
to ja poproszę o namiary ,gdzie kupić .... kiedyś tego używałam . Było skuteczne ale dość inwazyjne ale to nie problem :P Basieńka 44 wysłałam wiadomość na priv.