Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Najdziwniejsze metody leczenia łuszczycy

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Re: Najdziwniejsze metody leczenia łuszczycy

Postprzez cybermnich 11 cze 2016, o 21:50

dzikilolex napisał(a):Wniosek się sam nasuwa - odpowiednia dieta

nie tyle odpowiednia dieta, co dieta złożona z dobrych jakościowo produktów, zrobiona w dobrych naczyniach.

Tak dodam jeszcze od siebie, że dużo pomogła mi woda niegazowana, zwykła butelkowana. Używam jej do wszystkiego, nawet kaszę jaglaną na niej robię.
cybermnich
Świeżak

Reklama

Postprzez szater 12 cze 2016, o 08:35

Musze cie zmartwic,najczystsza,najlepsza i najzdrowsza jest woda z kranu,zapewniam ze dużo bardziej wartosciowa niz butelkowane nie wiadomo co.

Woda z kranu jest tak przebadana,jak mało która,uzdatniona do picia i nie posiada czynników chorobotwórczych a w butelkowych sa cuda wianki.Przekonanie o "lepszosci' wody butelkowanej tylko nakreca biznes,nic poza tym :P
szater
Doradca

Postprzez cybermnich 12 cze 2016, o 11:10

szater napisał(a):Woda z kranu jest tak przebadana,jak mało która,uzdatniona do picia

@szater, owszem masz rację, ale w większych miastach. U mnie parę kilometrów od miasta na obrzeżach woda to bigos mieszany łokciem, jak wynająłem dom to zlew miał paskudną skorupę z kamienia dziwnego koloru. Strasznie podrażniała mi żołądek, i mycie głowy w niej nie było dla mnie dobre. Tylko łykam fluorki i związki plastiku, niestety :blush:
cybermnich
Świeżak

Postprzez mlock123 8 lis 2016, o 01:06

Z łuszczycą zmagam się od ponad 20 lat. Były okresy lepsze i gorsze. Ostatnie dwa lata byłem obrzucony od stóp do szyji na całym ciele. Żona przyniosła mi czystka i pije go od tego czasu codziennie około 1-1.5 litra dziennie. Minął już rok i nie mam prawie łuszczycy. Na moją poprawę może mięć też wpływ fakt, że od dwóch lat staram się żywić prawie wegańsko ( dieta roślinna bez produktów odzwierzęcych ). Jednak bezpośrednia poprawa nastąpiła od czasu przyjmowania herbaty z czystka. Jestem ciekawe czy ktoś też ma takie efekty, lub czy jak zacznie stosować to czy też pomoże. Na litrowy dzbanek stosuje 1,5 łyżeczki.
mlock123
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne