Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 Adamg1
#26662
Witam. Mam na imię Adam.20 lat borykałem się z łuszczycą, dziś jestem trwale zdrowy. Opisze w wielkim skrócie moją historię. Po bezskutecznym leczeniu w szpitalu, postanowiłem pomóc sobie w inny sposób niż robi to medycyna akademicka.
Wiele czytałem i testowałem na sobie różne metody z medycyny naturalnej, zainteresowałem się również tymi, które umożliwiają świadomy dostęp do nieświadomych programów które są zakodowane w pamięci ciała. Dziś wiem, że łuszczyca była informacją jaką pokazywało mi moje ciało, że jest coś do uzdrowienia w moim życiu i że warto zwrócić na to uwagę.
Wiem też, że warto pracować ze sobą całościowo,
oczyszczać ciało, umysł i duszę. Dawno temu oglądałem dokument o uzdrowisku wstydliwych dolegliwości gdzie grupa Brytyjczyków pracowała nad swoimi przypadłościami,
stosując między innymi post, oczyszczanie okrężnicy i uwalnianie nieświadomych traum z rewelacyjnymi efektami.
Na you tube można znaleźć fragmenty tego dokumentu, wystarczy że wpiszesz The Spa of Embarrassing Illnesses.
Ciało może się uzdrowić samo jeśli stworzymy mu do tego warunki , sam przeszedłem podobną drogę dlatego dziś jestem zdrowy.
W następnym poście opisze jak wygląda praca z podświadomością.
Awatar użytkownika
 antonia
#26667
Adamg1 pisze:20 lat borykałem się z łuszczycą, dziś jestem trwale zdrowy
Miło mi poznać jasnowidza :D
Co jakiś czas na forum ukazują się uzdrowiciele łuszczycy i bezpowrotnie znikają. Są też i tacy, którzy ciągle coś oczyszczają, stosują diety i lewatywy i nie mogą oczyścić się z łuszczycy na stałe, ale cieszą się, że mają czyste wnętrzności.
Podejrzewam, że Twój występ tutaj też jest jednorazowy, lub otwierasz gabinet oczyszczania i potrzebujesz klientów, a tu jest nadzieja na chętnych. Tak, czy inaczej, gratuluję oczyszczenia się na stałe z łuszczycy i życzę zdrowia. :)
Awatar użytkownika
 szater
#26710
o jak sie miło czyta o kolejnym uzdrowieniu...czytaj REMISJI OBIAWÓW
jestem weteranka walki z łuszczycą,wojownikiem z mieczem w reku,stosowałam już chyba wszystko i ciągle eksperymentuje,oczyszczanie organizmu na wszelakie sposoby i oczyszczanie psyche co jakis czas...bzdury kolega wypisuje no ale wolno mu :P powodzenia i...zdrówka xd