Menu użytkownika

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (59) było 22 sie 2014, o 07:44

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

MEDIDERM KREM

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

MEDIDERM KREM

Postprzez Rafaello 11 maja 2011, o 11:41

Mediderm zapewnia właściwą pielęgnację skóry, przynosząc ulgę w ekstremalnych stanach suchości, charakterystycznych dla łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry. Tworzy warstwę ochronną, nawilża i zapobiega utracie wody.
Mediderm poprawia komfort życia, działa łagodząco, redukuje łuszczenie skóry. Może być stosowany na duże powierzchnie ciała, nie brudzi ubrania i pościeli. Łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania i nie daje uczucia natłuszczenia.

Stosował ktoś? Bardzo tani krem?
Rafaello
Świeżak

Reklama

Re: MEDIDERM KREM

Postprzez Yans 11 maja 2011, o 11:50

Może i tani ale przed chwilą naczytałem się o Sodium Lauryl Sulfate! I niestety jest jego składnikiem...
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...
Yans
Poszukiwacz

Postprzez wistka 3 gru 2012, o 22:32

Mediderm stosuję po umyciu głowy, gdy zaczyna mnie swedzić skóra. Jestem bardzo zadowolona gdyż łagodzi swędzenie, natłuszcza suchą i twardą łuskę przywracając postać łupieżu. Poza tym nie natłuszcza włosów i nie brudzi pościeli. Dzięki tym własnościom można pozwolić sobie na dłuższe okresy bez mycia głowy. Jednak... nie jest to krem, który jedynie sam wyleczy skórę głowy. Zawsze przed myciem głowy stosuje Cocois. Cocois odrzucałam i ponownie stosuję, gdyż z wielu specyfików wydaje się być najskuteczniejszy. Dopiero łącząc te dwa medykamenty przed i po myciu mogę być spokojna o "sypanie" łupieżu. Niech ktoś nie myśli, ze natychmiast wyleczy łuszczycę! To długie, zmudne i wymagające leczenie.Jednak przy latach walki z ł. nawet spowolnienie choroby cieszy. Pozdrawiam. Wistka
wistka
Świeżak

Postprzez henia 3 gru 2012, o 23:05

Yans napisał(a):Może i tani ale przed chwilą naczytałem się o Sodium Lauryl Sulfate! I niestety jest jego składnikiem...

Aż z ciekawości zerknęłam na te swoje puszki(jestem posiadaczką jak też użytkowniczka kremów Medidermu -dermatological cream formula i mediderm plus; ten ostatni testuję, bo to nowość posiadająca w swoim składzie - urea pura 5%; jak też natrii lactatis 5%) i oba nie posiadają w swoim składzie SLS jak też parabenów, substancji zapachowych i barwników. Tak jest napisane na etykach obu mazideł, czyli.... ktoś tu kłamie w sensie mija się z prawdą :annoyed:
"Doradzając Przyjacielowi, staraj się mu pomóc a nie sprawić przyjemność"
henia
Doradca

Postprzez lunaak 11 sty 2013, o 19:26

Wszyscy macie rację, bo mediderm kiedyś był ze slsem, ale słusznie technolog firmy go zamienił na alkohol cetearylowy.
Także teraz jest już bez sls-u. Co nie znaczy, że produkt ten jest skuteczny u wszystkich Pacjentów.
lunaak
Świeżak

Postprzez henia 11 sty 2013, o 19:44

W ł., to jest chyba najgorsze: nic nie jest skuteczne w równej mierze, u wszystkich pacjentów, nawet "biologi" :(
"Doradzając Przyjacielowi, staraj się mu pomóc a nie sprawić przyjemność"
henia
Doradca

Postprzez Shamhat 14 sty 2013, o 14:51

henia napisał(a):W ł., to jest chyba najgorsze: nic nie jest skuteczne w równej mierze, u wszystkich pacjentów, nawet "biologi" :(

Witam!
I o zdrowie pytam :)
Jaką ma konsystencję ten krem, chodzi mi o to jak się wchłania, tego jeszcze nie stosowałam :)
Swoją droga skąd zastąpienie SLS Cetearyl Alcoholem wydaje mi się że mają raczej odmienne właściwości?
"Nagość zaczyna się od twarzy a bezwstyd od słów"
Shamhat
Bywalec

Postprzez Basieńka44 14 sty 2013, o 15:13

Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez Shamhat 14 sty 2013, o 15:21

"Nagość zaczyna się od twarzy a bezwstyd od słów"
Shamhat
Bywalec

Postprzez dora1000 21 sty 2013, o 14:38

Ja także używam Mediderm od dłuższego czasu. Spełnia moje oczekiwania pod względem nawilżania skóry. Dobrze się wchłania i rozprowadza. :)
dora1000
Bywalec

Następna strona

• Reklama
Aukcje

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne