Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 syla
#20216
Witam wszystkich :) a co sądzicie na temat leczniczego masażu stóp?Moja kochana siostra znalazła Panią Tereskę ,która masując podobno leczy.Byłam u niej i powiedziała ,że da radę mi pomóc.ja osobiście chyba w to nie wierze .Czy ktoś z Was próbował odblokować swoje receptory na stopach? dodam jeszcze że po trzech masażach cudu nie ma:(
Awatar użytkownika
 puma
#20217
syla ja kocham masaż stóp :inlove: zamęczam małżona, żeby ciągle go robił, a jak już nie chce to płacę koleżance- masażystce :D jakoś nigdy nie powiązałam masażu stóp ze znikaniem zmian na skórze, ale spróbować możesz, na bank będzie to przyjemne :D
 syla
#20220
oj ,jak Pani Tereska masuje to raczej boli i przyjemne nie jest haha
Awatar użytkownika
 Paweł
#20221
W stopach jest bardzo dużo receptorów, dlatego w leczeniu niekonwencjonalnym często stosuje się masaże stóp. Niemniej ja bym zamiast tego zaczął częściej chodzić na boso po trawie, czy gdziekolwiek na zewnątrz (wiem, że teraz to raczej ciężko). Chodzenie boso masuje stopy, oddziałuje na zakończenia nerwowe. Chodzenie boso jest naturalne dla człowieka i jest zdrowe. Buty chronią stopy przed wszystkim upośledzając je. Czy chodząc boso można nabawić się odcisków? Nie wydaje mi się.

Dodatkowo chodząc boso całe ciało jest pod działaniem mikrodrgań, które także pozytywnie działają na organizm.

Po za tym ziemia ma ładunek nieco ujemny, a ludzkie ciało nieco dodatki. Dzięki chodzeniu boso energia w organizmie normuje się (efekt uziemienia).
 Basieńka44
#20222
syla pisze:oj ,jak Pani Tereska masuje to raczej boli i przyjemne nie jest haha
boli ale z biegiem czasu przestaje i daje efekty
 syla
#20226
Czyli kochana Basieńko ,wiesz coś na ten temat:)
jednym słowem warto jeździć do Tereski:)
 Basieńka44
#20231
Warto jak dobrze masuje :D