Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Dr. Duda i jego kosmetyki

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Dr. Duda i jego kosmetyki

Postprzez Alicja 11 gru 2014, o 14:01

Dzisiaj w nowootwartym sklepie zielarskim znalazłam informację o uzdrowisku Busko-Zdrój i kosmetykach d-ra Dudy. Są to kosmetyki ( dermokosmetyki?) opracowane przez doktora, króry jest dermatologiem; oparte są na naturalnych składnikach z biosiarką. Jest to program czterech kroków w pielęgnacji skóry łuszczycowej. Czy ktoś zna z autopsji te kosmetyki i może coś napisać o skutkach stosowania? Bo są i do ciała i do skóry głowy.
Alicja
Poszukiwacz

Reklama

Re: Dr. Duda i jego kosmetyki

Postprzez henia 11 gru 2014, o 23:52

Po jednej ze swoich kuracji cygnolinowych, stosowałam to http://www.drduda.pl/produkty/maska-siarczkowa.html
Maska bardzo dobrze nawilżała mi skórę po tej cygnolinie ale też była bardzo pomocna w usuwaniu łuski ze zmian(robiłam sobie nią, takie nocne okuzje). Polecam
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez Alicja 13 gru 2014, o 13:55

No to zakupię i wypróbuję, zwłaszcza że cena jest niska a pojemność spora.
dzięki :D
Alicja
Poszukiwacz

Postprzez szater 15 gru 2014, o 09:04

Bedac w goscinie u naszej kolezanki Madzi miałam okazję przetestowania na własnej skórze wszystkich produktów owej firmy.Przyznam szczerze byłam wielkim zwolennikiem Buskiej Maski Siarczkowej ale tej białej...teraz chyle jednak czoło w pokorze przed owymi preparatami.Maska jest cudowna,bardzo ładnie delikatnie pachnie...co dla mojego nosa nadwrażliwego wazne,cudnie rozprowadza sie po skórze,efekt utrzymuje sie długo,płyn do kapieli daje wspaniała piane( ;) mogła sie o tym przekonac cała łazienka-jest bardzo wydajny wiec naprawde uwaga z iloscią!)i nawilza,jest i krem i maska do ciała,oczywiscie cudowny jest też zestaw borowinowy.Za niewielkie pieniążki naprawde mozna uzyskac wspaniałe i....pomocne w leczeniu dermokosmetyki.
Po jednorazowym zastosowaniu nie potrafie powiedziec jak zadziałają na skóre ...długofalowo,czy dadzą jakis efekt leczniczy tak na pierwszy rzut,warto i zyskali kolejna fankę :)
szater
Doradca

Postprzez Alicja 21 gru 2014, o 15:24

Czy stosowałaś je po leczeniu czy w trakcie? Nie mogę się równać z tymi, którzy mają łuszczycę od lat, wiedzę na ten temat prawie taką jak lekarze i olbrzymie doświadczenie, moja łuszczyca krostkowa jest, jak mówi moja pani doktor, " lajcik" , ale jest, od kilku miesięcy. Więc pytam o wszystko, bo nie mam doświadczenia.
Alicja
Poszukiwacz

Postprzez szater 21 gru 2014, o 17:43

moja łuszczyca siedzi sobie na mnie bo...mne lubi cały rok,znika gdy ece do ciepłych krajów.owe prepparaty stosuje sie kiedy zechcesz wspomagają leczenie,pomagają zregenerowac skóre po leczeniu....mysle ,że ogólnie przyjazne nam są xd
szater
Doradca

Postprzez Alicja 22 gru 2014, o 18:26

Właśnie dzisiaj zakupiłam i zaczynam używać, mam nadzieję na poprawę, bo co znikną krostki, to za moment pojawiają się w innym miejscu bądź na miejscu złuszczonego naskórka.
Ciepłe kraje omijam z daleka, bo immunosupresja i słońce nie idą w parze, pozostaje mi Isandia z Blue Lagoon ( jak zaoszczędzę kasę) lub Busko Zdrój :D
Pozdrawiam, miłych Świąt.
Alicja
Poszukiwacz

Postprzez szater 25 gru 2014, o 09:56

Alicja napisał(a):Właśnie dzisiaj zakupiłam i zaczynam używać, mam nadzieję na poprawę, bo co znikną krostki, to za moment pojawiają się w innym miejscu bądź na miejscu złuszczonego naskórka.
Ciepłe kraje omijam z daleka, bo immunosupresja i słońce nie idą w parze, pozostaje mi Isandia z Blue Lagoon ( jak zaoszczędzę kasę) lub Busko Zdrój :D
Pozdrawiam, miłych Świąt.

Testowałam,jest info gdzies na stronkach forum :notguilty:

Gwiazdor i mnie przyniósł cały wór dermokosmetyków dr Dudy :D
szater
Doradca

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne