Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 3 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

Dermokosmetyki Body Empire

Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.

Re: Dermokosmetyki Body Empire

Postprzez szater 31 lip 2017, o 10:54

Droga kolezanko mam 59lat...spałam w rozmaitych poscielach od 9 spię w wełnianych i jestem zadowolona.Ciarki to niech ci przechodza po ciele pod ta bawełniana....nie ustawiaj mi życia poscielowego :P

nie mam fioła na punkcie dbania o siebie czy skóre i to jeszcze pod presja kogokolwiek...jakies zarzuty??? nie spotkałam sie z takowymi

Udzielac "korepetycji" komus kto choruje przeszło 50lat :nomnom:
O tym jak stosowac sterydy to pisałam juz wiele lat temu :P szkoda ze czytając forum tego nie znallazłas...no ale dobrze ze Pani lekarz uswiadomiła ci jak konczymy kurację sterydamii to takimi i w masci i w tabletkach.

Dermokosmetyki sie nie sprawdziły a zapewniam iz posiadam zdolnosc logicznego myslenia podczas stosowania czegokolwiek.Generalnie stosuje zasadę NIE MIESZANIA metod i sposobów podczas leczenia czy testowania czegokolwiek.

Troszke mi to dziwnie wygląda...jeden post na forum i to akurat popierajacy dermokosmetyki...bez powitania,bez opisu swojej łuszczycy...trąci mi to reklama :P
szater
Doradca

Reklama

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne