Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Wiem co jem

Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.

Re: Wiem co jem

Postprzez pytunia 17 mar 2012, o 08:23

Nie pomyślałam o kosmetykach, ale to chyba też jest dobry pomysł :) Na pewno nie zaszkodzi.
pytunia
Poszukiwacz

Reklama

Postprzez Mindar 3 sie 2015, o 15:05

Też oglądam ten program praktycznie zawsze jak na niego się natknę i muszę powiedzieć, że Pani dr. Zdrówko mówi najwięcej konkretów. Ona jest wspaniała :)
Mindar
Świeżak

Postprzez mariola.K 17 cze 2016, o 11:26

Ten program jest świetny. Zawsze lubiłam go oglądać. Do tej pory oglądam czasami wyrywkowo jakiś starszy odcinek. Bosacka zrobiła kawał dobrej roboty, robiąc ten program. Zauważyłam, że wiele osób dzięki temu programowi zmieniło podejście do zakupów ( czytanie składów).
mariola.K
Świeżak

Postprzez antonia 26 wrz 2016, o 21:48

kacperro1 napisał(a):Myślę, że to powinno być bardziej nagłośnione. Trzeba zawsze czytać składy, jakby ludzie wiedzieli co jedzą tak naprawdę, to by przestali kupować pewne produkty... np. czipsy :/

...jakby ludzie wiedzieli co jedzą tak naprawdę, to by przestali kupować w ogóle xd xd
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez łuszcz 30 wrz 2016, o 21:04

antonia napisał(a):
kacperro1 napisał(a):Myślę, że to powinno być bardziej nagłośnione. Trzeba zawsze czytać składy, jakby ludzie wiedzieli co jedzą tak naprawdę, to by przestali kupować pewne produkty... np. czipsy :/

...jakby ludzie wiedzieli co jedzą tak naprawdę, to by przestali kupować w ogóle xd xd

tylko ciekawe co by wtedy jedli i pili?
łuszcz
Poszukiwacz

Postprzez higher44 20 paź 2016, o 00:21

to co czasem jemy gdyby się wydało to byśmy chyba zwymiotowali
higher44
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Dieta