Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Uzdrawiające pokarmy

Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.

Uzdrawiające pokarmy

Postprzez antonia 7 lip 2012, o 13:17

Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Reklama

Re: Uzdrawiające pokarmy

Postprzez antonia 8 lip 2012, o 10:55

Do picia i smarowania:
Cudowny ocet jabłkowy
http://www.lepszezdrowie.info/ocet.htm
Ocet jabłkowy zawiera także witaminę E , uważaną za jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, neutralizujących szkodliwe działania wolnych rodników, które mogą być przyczyną przedwczesnego starzenia się, zaburzeń systemu immunologicznego, chorób sercowo-naczyniowych, zaćmy i chorób onkologicznych.
Dermatolodzy utrzymują, że ma właściwości przeciwalergiczne. Nie rozcieńczony, stosowany bezpośrednio na skórę, leczy dolegliwości skórne. Używany do płukania włosów zapobiega ich wypadaniu. Płukanie włosów w słabym roztworze octu pozwala dokładnie usunąć resztki piany i mydła i zapobiega przetłuszczaniu się włosów sprawiając, że długo pozostają one świeże, pachnące i z połyskiem.
Kwas octowy to również doskonały antyseptyk. Rozcieńczony możemy użyć także do przemywania powierzchownych oparzeń, co zapobiegnie tworzeniu się blizn i uśmierzy ból. Ocet jabłkowy ma jeszcze wiele innych własności leczniczych, przykładowe receptury/sposoby użycia np. na: przeziębienia - kuracja wzmacniająca, katar i flegma (śluz), katar zatoki czołowej , bóle gardła i chrypka, kaszel, gorączka, ból ucha
antonia
Doradca

Postprzez Basieńka44 8 lip 2012, o 11:27

Potwierdzam działanie octu na skóre leci on u mnie ostatnio w testach :D :D
w ciągu tygodnia zmiany zrobiły się płaskie i są w odwrocie dłoń już prawie można pokazać na wierzchu bo tu najbardziej mi zależy ale dalej też widzę działanie tzn na dalszych partiach ciała a stosuje tylko ocet rozcieńczony i maść z wit A :) :)
oczywiście z kąpielami w soli i oleju
mam nadzieje że jeszcze tydzień i będzie ok.
Czytałam też na innym forum działanie na oparzenia po słoneczne że działa super
Na głowie też mam poprawę a tylko dodaje do ostatniego płukania :D :D
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez antonia 8 lip 2012, o 11:46

Ja już opisywałam jak sobie octem wyleczyłam skórę głowy z łuszczycy. Napisałam celowo wyleczyłam, dlatego, że minęło już wiele lat i nie powróciła :D
antonia
Doradca

Postprzez Basieńka44 8 lip 2012, o 12:00

To ciekawe czy i u mnie na skórze też się sprawdzi bo na głowę działa tylko jako płukanka a czytałam o wcierkach :) :)
stosuje dalej zobaczę efekty to napisze na bieżąco,jaki końcowy efekt będzie :D :D ewentualnie będzie miał kto potwierdzić :D :D
Basieńka44
Doradca

Postprzez henia 8 lip 2012, o 13:43

Jestem stałą konsumentką olejów tak lnianego jak też z czarnuszki. Zastanawiam się nad kokosowym-on ponoć najwartościowszy, ale kiedyś miałam problemy uczuleniowe z kokosowym masłem do ciała. Przemyślam problem :surprised:

Na stałe w jadłospisie kurkuma :)No i aloesu litra, chlapnęłam wiosną :)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez Basieńka44 8 lip 2012, o 13:47

U mnie też kurkuma stale w pokarmach leci
alołesa też próbowałam ma działanie ale nie sam potrzebna troszku diety :D
Basieńka44
Doradca

Postprzez BIATA 8 lip 2012, o 17:07

Antonia a jak Ty wyleczyłaś głowę tym octem jabłkowym?? mogłabyś mi napisać jak to robiłaś?? Bo nie mam pojęcia gdzie to już opisywałaś.
BIATA
Gaduła

Postprzez antonia 8 lip 2012, o 17:42

Wcierałam ciepły ocet w skórę głowy wieczorem na kilka godzin, albo na całą noc, jak się dało, potem lekko zmywałam szamponem dziecięcym i spłukiwałam.Nawet nie zauważyłam kiedy łuszczyca z głowy zeszła, to się stało szybko. :D
antonia
Doradca

Postprzez BIATA 8 lip 2012, o 22:27

a jakim tym szamponem dziecięcym?? bo ja myję głowe 3 razy w tygodniu polytarem a tak to tym żelem do mycia ciała i włosów pharmaceris to może mogłabym dalej ich używać?? a to ten ocet rozcięczałaś?? podgrzewałaś go jakoś że on był ciepły??
BIATA
Gaduła

Następna strona

• Reklama

Powrót do Dieta