Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.
Awatar użytkownika
 puma
#1333
gdyby ktoś był chętny dla mnie gotować to się polecam :D bo do garów to mnie nawet ta cholera łuszczyca nie zagoni.
Awatar użytkownika
 szater
#1340
....ja tam takoż samo....chetnie ....powiedziałabym ...postaram sie zjesc...jak ktos ugotuje
Żeby mi gotowanie cały czas zajmowało to....szkoda życia ale jak komus tak pasuje to....powodzenia :devillaugh:
Awatar użytkownika
 Paweł
#1345
Kasior pisze:Nie trafia do mnie jednak argumentu braku czasu.
Generalnie nie mam wolnego czasu. Wstaję o 10, coś chwycę do jedzenia i do pracy. Kończę o 4-5 rano. I tak w kółko. Każde jedzenie, wypad na miasto załatwić coś czy spotkanie jest dla mnie przerwą w pracy, bo w tym czasie mogłem pracować.
Awatar użytkownika
 Piołun
#1349
Paweł, to ile Ty śpisz na dobę ? Wynika ,że jakieś 5 godzin. :surprised:
Nie masz czasu zjeść ,nie masz czasu spać.To jak chcesz zdrowym być ?
Awatar użytkownika
 Paweł
#1351
No tak z 5-6 godz śpię. W weekend zwykle dłużej, znaczy się w niedziele. Ale ja generalnie jestem zdrowy ;) Jak już nieogarniam to zrobię sobie dzień, w którym dłużej pośpię.
Awatar użytkownika
 Piołun
#1366
Zdecydowanie poprawia mi się trawienie.Zgaga dawno odeszła w zapomnienie.Teraz nawet te produkty ,które sprawiały mi problem dobrze się trawią. Migdały nie dość ,że nie sprawiają trudności
to jeszcze zaczęły mi smakować.Bardzo polubiłem chrzan i imbir.
Mój żołądek świetnie funkcjonuje.Dieta i suplementacja jak widać działa.
Samopoczucie nadal bardzo dobre , zwłaszcza po dołączeniu tauryny i glutaminy.
Czuję więcej energii,ale gdy przychodzi czas na sen to śpię dobrze.
Awatar użytkownika
 henia
#1367
Cieszę się, że działa :D . A jak na te wszystkie Twoje zabiegi reaguje ł.? Pozdrawiam :*
Awatar użytkownika
 szater
#1376
Sorrki ale przegapiłam ; o co chodzi z tymi migdałami?ja ostatnio całkiem nie moge sobie odmówic własnie migdałów.Zawsze uwielbiałam fistaszki(ziemne orzeszki ) a teraz rzuciło mi sie na migdały.Podczas odchudzania wiem ze rzucie 2-3 migdałów powoduje brak łaknienia bo zobojetnia kwasy żoładkowe ale po co ty stosujesz?
Awatar użytkownika
 Piołun
#1381
Migdały: świetnie odkwaszają organizm( najlepiej z wszystkich orzechów),
dostarczają mnóstwo minerałów ( np.magnez),a przede wszystkim są doskonałym źródłem
kwasów tłuszczowych omega-3.
Oto cała tajemnica dlaczego starałem się do nich przekonać mój żoładek.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 17