Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

dieta dr.Budwig

Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.

Re: dieta dr.Budwig

Postprzez konto usunięte 16 lis 2010, o 09:50

Nie ma złotej diety dla wszystkich, ale złoto, tudzież srebro w diecie jest już bardziej frapujące :D
Osobiście nie próbowałam, ale czytałam i owszem, szczególnie o złocie.
konto usunięte

Reklama

Postprzez szater 16 lis 2010, o 10:34

Gdzies już o tym pisałam że pare lat temu jak tylko padła diagnoza łzs to brałam Sole Złota w iniekcjach.Lek nazywał sie Tauredon-wstrzykiwano raz w miesiacu domiesniowo,ból okrutny ale.....efekty leczenia dobre,były oczywiscie skutki uboczne ale...warte .Ogólnie nie ma dymu bez ognia tak że stosowanie na własna reke,troszke ryzykowne... :devil:
szater
Doradca

Postprzez konto usunięte 16 lis 2010, o 11:41

szater napisał(a):stosowanie na własna reke,troszke ryzykowne... :devil:

A kto tu wspomina o iniekcjach?!!
konto usunięte

Postprzez szater 18 lis 2010, o 13:13

a kto tu napisał ze tylko o iniekcje chodzi?Tauredon jest lekiem...wiec każdy rozsadny pomysli zanim napisze o stosowaniu jego na własna reke_nieosiagalne zresztą leczenie w tym momencie.
Chodzi o samodzielne stosowanie złota i srebra w codziennej diecie w formie preparatow oferowanych na internetowych stronach :devil:
szater
Doradca

Postprzez konto usunięte 20 lis 2010, o 00:30

szater napisał(a):Chodzi o samodzielne stosowanie złota i srebra w codziennej diecie w formie preparatow oferowanych na internetowych stronach :devil:

Stosowanie tych koloidów nic nie pomogło?
konto usunięte

Postprzez szater 20 lis 2010, o 13:31

szater
Tytuł: Re: dieta dr.Budwig

Gdzies już o tym pisałam że pare lat temu jak tylko padła diagnoza łzs to brałam Sole Złota w iniekcjach.Lek nazywał sie Tauredon-wstrzykiwano raz w miesiacu domiesniowo,ból okrutny ale.....efekty leczenia dobre,były oczywiscie skutki uboczne ale...warte .Ogólnie nie ma dymu bez ognia tak że stosowanie na własna reke,troszke ryzykowne...

Napisane: 16 lis 2010, o 10:34
szater
Doradca

Postprzez konto usunięte 23 lis 2010, o 01:42

A ja o złocie koloidalnym przeczytałam przed ok. 15 laty w piśmie NEXUS. I to nie w związku z leczeniem...
konto usunięte

Postprzez feral 27 cze 2012, o 10:34

widzę, że jest mnóstwo osób zainteresowanych sposobem odżywiania się, który proponuję dr Budwig. zachęcam do przeczytania artykułu na stronie http://kwasyomega3.wordpress.com/2012/0 ... dr-budwig/ można bardzo dużo się dowiedzieć
feral
Świeżak

Postprzez dietetyk.kliniczny 28 cze 2012, o 18:02

Jeśli chodzi o dietę dr Budwing to bazuje ona na przeciwzapalnych właściwościach kwasów omega 3 co jest bardzo dużą zaletą tej diety z punktu widzenia leczenia żywieniowego łuszczycy. Ale to co jest zastanawiające to mieszanie nabiału z olejem. Oczywiście tłumaczy się to faktem, iż „dzięki zmiksowaniu oleju i twarogu, tłuszcz jest rozpuszczalny w wodzie, a dzięki temu lepiej przyswajalny przez organizm”. Są to dość odważne wnioski, ponieważ nabiał nie jest tożsamy z wodą. Trzeba powiedzieć stanowczo, że w cyklu wchłaniania tłuszczu w organizmie człowieka istotną rolę odgrywają enzymy trawienne (lipazy)oraz żółć a nie woda.
Proszę zwrócić uwagę, że nabiał (ale także jaja i mięso) są źródłem kwasu arachidonowego, który jest prekursorem eikozanoidów prozapalnych, czyli prozapalnych substancji, które związane są z nasileniem objawów łuszczycowych. I w tym miejscu połączenie oleju i nabiału w aspekcie leczenia żywieniowego łuszczycy jest nieuzasadnione.
dietetyk.kliniczny
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Dieta