Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Czekolada

Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.

Re: Czekolada

Postprzez stasia 23 sty 2012, o 22:44

ja tez czekolady nie lubie a ,,piekna ,,luszczyce mam
stasia
Poszukiwacz

Reklama

Postprzez pytunia 23 sty 2012, o 23:27

Niestety mi wróciła ale nie wiem po czym. Kawę zredukowałam do 2-ch dziennie (z 6ciu) od miesiąca. Zredukowałam do raz w miesiącu chilly i zrezygnowałam z wszystkiego co ma kakao.Bo niestety obawiam się, że nie wytrzymałam bym jedząc małą kostkę czekolady (choc gorzka to mój faworyt od lat) ;(
pytunia
Poszukiwacz

Postprzez puma 23 sty 2012, o 23:50

a może jedzenie wcale nie ma wpływu na twoją łuszczycę? moja często wraca na jesień, bez żadnego innego powodu.
puma
Aktywista

Postprzez pytunia 24 sty 2012, o 02:29

Wiesz myślę ze tu dużo ma stres do czynienia. Nie jestem w najlepszej sytuacji teraz. W ciągu kilku lat przeprowadzałam się 6 razy. Mój związek się rozpadł, a rodzina wielokrotnie dała mi odczuć, że jestem piątym kołem u wozu. Ot taka proza życia. Na co dzień nie mam czasu myśleć o ł. Tylko smaruję ale i to nie dokładnie bo na pleckach nie ma mi kto smarować i robię to sama. Może coś nie doleczyłam i wróciło z nowymi plamkami. :(
pytunia
Poszukiwacz

Postprzez wistka 18 mar 2013, o 00:12

Ja równiez zauważyłam, ze u mnie łuszczyca nasila się, gdy pozwolę sobie na łakocie. Te łakocie to: czekolada, ciasto cukierki i wszelkie słodycze. Po takich łakociach mam nie tylko większy wysyp łuski lecz inne brunatne plamy na skórze.
Codzieny napar z ziela uczepu oraz maść Kartalin (pisałam ostatnio)stosowane od niedawna sparwiły, że po wielu latach zmagań z łuszczycą zaczęła się ona cofać!
Jest więc lepiej, jednak jest zbyt wcześnie, by gwarantować skuteczność tych specyfików.
wistka
wistka
Świeżak

Postprzez henia 19 mar 2013, o 00:14

wistka napisał(a):Ja równiez zauważyłam, ze u mnie łuszczyca nasila się, gdy pozwolę sobie na łakocie. Te łakocie to: czekolada, ciasto cukierki i wszelkie słodycze. Po takich łakociach mam nie tylko większy wysyp łuski lecz inne brunatne plamy na skórze[...]

Podczas tych uczt słodyczowych, to my się też bardzo mocno zakwaszamy, i dlatego tak gorąco polecamy tu: zaczynanie dnia od szklaneczki wody z sokiem z cytryny. Smacznego :) aktualnie ocet jabłkowy u mnie leci, zamiast ;)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez BIATA 19 mar 2013, o 14:00

A Heniu po co Ty pijesz ten ocet?? i jak go rozrabiasz ile otu na jaką ilość wody??
BIATA
Gaduła

Postprzez henia 19 mar 2013, o 18:45

BIATA napisał(a):A Heniu po co Ty pijesz ten ocet?? i jak go rozrabiasz ile otu na jaką ilość wody??

Jakoś tak ze 3 tyg. temu zaczęłam praktykować ten ocet jabłkowy. A, że nie lubię półśrodków, to po całości poszłam jak zwykle: ocet na odkwaszenie z rana na czczo i smarowanko nim zmian.
Efekt, u mnie na dziś, żaden :( Dam mu jeszcze z tydz. i wracam do leczenia bardziej inwazyjnego - albo prodermina albo citopsor(znowu eksperyment) :D

A piję: na szklankę wody, łyżka stołowa tego octu i tak codziennie na czczo.
Miodek można do tej mikstury jeszcze dorzucić ale mnie jakoś w jego stronę nie ciągnie latoś :)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez BIATA 19 mar 2013, o 21:43

Heniu a c to jest citopsor??
BIATA
Gaduła

Postprzez Basieńka44 19 mar 2013, o 22:47

.................................................
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... topic=7143
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Dieta