Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
#28730
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę Psoriasis po raz piąty organizuje konferencję poświęconą łuszczycy pt. Edukacja i Integracja. Tym razem odbędzie się ona 7 października w Rzeszowie. Więcej informacji:
Obrazek
#28763
Byłam,uzupełniłam wiedze,poznałam nowe dermokosmetyki i nowe metody leczenia--komora termobaryczna i naswietlanie swiatłem ultrafioletowym.
Bardzo reklamowała sie pani z https://vimed.pl
Wszystko pieknie na zdjeciach wyglada,pan ppieknie opowiada ale....koszty niebotyczne a i co ciekawe NIGDY NIE SŁYSZAŁAM ABY KTOS O TYM CUDZIE WSPOMINAŁ

Wstepne badania to około 2000zł...niezły poczatek,potem już tylko gorzej.Widziałam filmik z dziecmi ,małymi...łuszczyca i atopowe zapalenie skóry...efekty cudowne,ale jakos dla dziecka to predzej zorganizowac kase człowiek potrafi...no cóż fajnie wiedziec że takie cosik jest(leczenie nawet 9miesiecy,kilka razy w miesiącu,tylko Warszawa,koszty zakwaterowania i wyżywienia-trzeba jesc odpowiednie pokarmy) zwykłego Kowalskiego nie stac bedzie.
#28764
szater pisze:[...]i co ciekawe NIGDY NIE SŁYSZAŁAM ABY KTOS O TYM CUDZIE WSPOMINAŁ[...]
Hmmm...leczenie w Komorze, to metoda znana już jakiś czas.
Ze 4 lata temu, Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej - przy okazji Dnia Łuszczycy, zgłosiła ofertę darmowego przeleczenia tą metodą, kilkorga dzieci. Przedstawili też wtedy w TV - i metodę jak i efekty.
#28766
To ze ktos ,cos to nie zaprzeczam ale zdecydowanie nie słyszałam aby ktokolwiek z CHORYCH opowiadał swoje doswiadczenia lub rzeczywiscie korzystał i był na tyle zadowolony ze ogłosił to swiatu.
Takich cudów wianków troche sie pojawia na rynju i co jedno to cudowniejsza metoda,szkoda że dla chorych nie dostępna...dla zwykłych chorych