Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Badanie leku biologicznego

Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.

Badanie leku biologicznego

Postprzez Pebble 18 lis 2013, o 10:26

Szanowni państwo
W ciagu najbliższych kilku tygodni renomowany ośrodek badań klinicznych w Krakowie planuje włączyć do programów terapeutycznych pacjentów chorujących na łuszczycę. Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych , a także na bezpłatne konsultacje dermatologiczna. Więcej informacji pod nr tel 600 079 040 lub email allmed@gazeta.pl
Pozdrawiam i zapraszam
Pebble
Świeżak

Reklama

Badanie

Postprzez Paweł 25 lis 2013, o 12:38

Dodam także, że po skończeniu badania ośrodek będzie sprawował opiekę medyczną nad pacjentami. Ponadto warto się szybko decydować, ponieważ ilość miejsc do badania jest ograniczona.

Poniżej ulotka (przesuńcie suwakiem w bok, aby zobaczyć całą ulotkę).
Załączniki
ulotka-1.jpg
ulotka-1.jpg (278.9 KiB) Przeglądane 2604 razy
ulotka-2.jpg
ulotka-2.jpg (83.62 KiB) Przeglądane 2604 razy
Paweł
Administrator

Re: Badanie leku biologicznego

Postprzez zbyszek67 26 lis 2013, o 15:50

jestem zainteresowany leczeniem prosze o wiecej informacji jak sie zarejestrowac do programu
zbyszek67
Świeżak

Postprzez Paweł 27 lis 2013, o 11:34

Zadzwoń na 600 079 040 lub email allmed@gazeta.pl
Paweł
Administrator

Postprzez agusia 27 lis 2013, o 16:28

Jestem bardzo zainteresowana tymi badaniami. Mam jednak pewne wątpliwości dotyczące samego leczenia biologicznego.
Choruję na łuszczycę od ok. 25 lat, nigdy nie było tak, że miałam "czyste" ciało. Smarowałam się, stosowałam naświetlania UVA i UVB. Po ciąży super nawrót choroby, lampy, maści itd. nastąpiła poprawa jednak choroba nie odpuściła do końca. Dodam, że jak ognia unikałam sterydów. Teraz od roku stosuje samodzielnie różne maści z różnym skutkiem, raczej na gorzej. Mam zmiany na łokciach, kolanach, na nodze jedna duża , całe plecy wzdłuż kręgosłupa, głowa, uszy i kilka mniejszych po całym ciele. Porównując ze zdjęciami w internecie to nie jest źle ale dla mnie to koszmar. Moja wątpliwość dotyczy wpływu tego rodzaju leków na organizm. Czy gdybym w przyszłości planowała dziecko to nie odbije się to na jego zdrowiu? Może któraś z forumowiczek miała takie doświadczenia. A może na razie dać sobie spokój, bo nie jest najgorzej. Już sama nie wiem co robić. Proszę pomóżcie mi w podjęciu decyzji.
agusia
Świeżak

Ciąża

Postprzez Paweł 28 lis 2013, o 15:58

To chyba najlepiej jak spytasz się u źródła czy są przeciwwskazania, czy nie będzie problemów z ciążą itp. Najlepiej zadzwoń.
Paweł
Administrator

Postprzez Pebble 2 gru 2013, o 13:38

Witam,
Bardzo dziękuje za zainteresowanie badaniem.Chwilowo mamy czasowo wstrzymana rekrutacje gdyż czekamy na nowa polisę ubezpieczeniowa.badanie na pewno wystartuje za ok 3-4tyg.bardzo prosze uzbroić sie w cierpliwość
Pozdrawiam
Pebble
Świeżak

Postprzez Pebble 10 gru 2013, o 22:09

Witam,
Dzisiaj otrzymaliśmy zgodę na rekrutacje w badaniu od 2.01.2014 . Z osobami które wykazały zainteresowanie terapia skontaktuje sie w ciagu najbliższych dni
Pozdrawiam goraco
Pebble
Świeżak

• Reklama

Powrót do Aktualności