Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Badania leków na łuszczycę stawową w Warszawie i Krakowie

Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.

Badania leków na łuszczycę stawową w Warszawie i Krakowie

Postprzez Paweł 10 sty 2014, o 10:56

Magda Mączka napisał(a):Obecnie prowadzone są badania przeznaczone dla osób z łuszczycowym zapaleniem stawów na terenie Krakowa i Warszawy. Dla pacjentów, u których standardowe metody leczenia łuszczycy stawowej zawiodły, dużą szansą może być udział w badaniach klinicznych z użyciem innowacyjnych leków.

W Polsce działają profesjonalne ośrodki medyczne, które prowadzą badania nad lekami mającymi na celu zapobieganie postępowi tej choroby, likwidację stanu zapalnego oraz łagodzenie bólu u pacjentów. Oczywiście uczestnicy badania mają zapewnioną profesjonalną, bezpłatną opiekę lekarzy, pełną diagnostykę, darmowe leki oraz zwrot kosztów dojazdu.

Wszystkim zainteresowanym polecam stronę http://klinicznebadania.pl/luszczycowe- ... ie-stawow/

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na powyższej stronie.

Ponadto, aby być na bieżąco z badaniami można zarejestrować się na http://klinicznebadania.pl/
Paweł
Administrator

Reklama

Re: Badania leków na łuszczycę stawową w Warszawie i Krakowi

Postprzez szater 10 sty 2014, o 16:12

wszystko tak jakos daleko..... :surprised: dl a chorych z moich rejonów :annoyed:
szater
Doradca

Postprzez Paweł 15 sty 2014, o 15:42

Tych badań i testów jest zapewne znacznie więcej. Ja informuję jedynie o tych, o których sam się dowiaduję.
Paweł
Administrator

Postprzez Kaliope 22 lip 2014, o 15:29

Jeżeli mogę dopisać się do wątku, to wiem, że w Poznaniu też można znaleźć pomoc w leczeniu łzs w ramach badań klinicznych. Znajoma korzysta i bardzo sobie chwali, niestety ja się na kwalifikuję, bo mam tylko łuszczycę skórną a nie stawową.
Kaliope
Świeżak

• Reklama

Powrót do Aktualności